PTT’den Faizsiz ve Ayrıca Düşük Faizli 80 Bin TL Kredi İmkanı!

PTT’den Faizsiz ve Ayrıca Düşük Faizli 80 Bin TL Kredi İmkanı!

Faiz bulunmadan verilen kredi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar şu an bu imkanı hangi bankalar hangi koşullar ile kredi sunuyor bunu büyük bir merakla araştırmaya başladı.

 

Emekliler için PTT bank 80 bin TL limite kadar kredi imkanı sunacak. Faizsiz kredi  olarak da sunulmakta olan desteği veren birçok devlet ve özel bankalar bulunuyor. Peki, emekliler için sunulan ihtiyaçları adına verilecek bu desteği hangi bankalar sunacak?

Vatandaşlara düşük bir faiz oranı ile birçok devlet  ve özel banka kredi fırsatları vermeye devam ediyor. Bazı bankalar da ayrıca PTT şubeleri aracılığı ile 80 bin TL limite kadar kredi imkanı veriyor. Bu krediden bilhassa emekliler yararlanma hakkına sahip bulunacak . PTT ile 80 bin TL limite kadar kredi hizmeti de yer alıyor. Hem düşük faiz ile ayrıca hem de faizsiz olarak verilmekte olan kredi imkanları bu hizmet içerisinde yer alacak. Aylıklarını PTT bank üzerinden temin eden emekliler için kendi müşterilerine  verilen özel faiz oranlı veya tamamen faizsiz bir şekilde verilen kredi hizmeti yer alıyor.

Faizsiz Kredi de Sunuluyor!

800x441-ptt-personel-alimi-basvuru-sartlari-neler-ptt-55-bin-memur-alimi-1554293693002.jpg

Faiz bulunmadan verilen kredi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar şu an bu imkanı hangi bankalar hangi koşullar ile kredi sunuyor bunu büyük bir merakla araştırmaya başladı. PTT bank ile sunulan desteklerden faydalanmak için yapılması gerekenler ise oldukça basit.

Emeklilere faizsiz kredi desteğini hangi bankalar verecek?

Korona virüs tehlikesinden dolayı faizsiz kredi hizmeti hakkında yapılmakta olan haberler oldukça fazla merak ediliyor. Emekliler için verilecek  olan bu kampanya devlet tarafından vaat edilmeye büyük bir hızla devam ediliyor. Son zamanlarda gelen açıklamalara göre 3 maaş kadar avans vermekte olan ve bir taraftan da on maaş ile faizsiz bir tarzda avans kredi sunulacak olduğu bilgisi kamuoyuna gelmişti. Fakat ilanı yapılan bu durum meydana şimdilik gelmedi. Memur ve işçi emeklisi bulunan vatandaşlar verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesini beklerken henüz net bir bilgi ulaşmadı. Fakat bu anlarda PTT vatandaşların maaşlarını kendi bankalarına getirmelerinin ardından 80 bin TL ye kadar kredi hizmeti ile ve  düşük faizler ile ya da faizsiz bir şekilde vereceğini duyurdu.

PTT bank tarafından verilen ihtiyaç kredisi hakkında bilinmesi gerekenler

PTT bank aracılığı ile ülkemizdeki emeklilere özel bir tarzda verilen kredi ile 80 bin TL ye kadar düşük faiz ile yararlanma imkanları bulunacak. Fakat bu şekilde ki düzenleme hala tam olarak net bir şekle gelmedi ve çalışmalar bu kredi ile ilgili devam ediyor. Banka tarafından müşterilerinin maaşların on katı tutarında verilecek kredi kapsamı için hala bir onay isteniyor. Düzenlemenin meydana gelmesi ile birlikte tüm emekliler istedikleri gibi rahat bir ekonomik nefes alma hakkına sahip olacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum