Türkiye’nin En ucuz 2021 Suv Modelleri

Türkiye’nin En ucuz 2021 Suv Modelleri

Otomotiv firmaları son yıllarda SUV araç modellerinin üretimine ağırlık veriyor. En çok satan araç modellerinin arasında yer almayı başaran SUV araç modellerinin 2021 fiyatlarını haberimizde sizin için araştırdık.

 

Otomotiv firmaları son yıllarda SUV araç modellerinin üretimine ağırlık veriyor. En çok satan araç modellerinin arasında yer almayı başaran SUV araç modellerinin 2021 fiyatlarını haberimizde sizin için araştırdık. 2021 yılında SUV otomobil almayı düşünenler için en uygun fiyata sahip SUV araç modellerini sıraladık. Son yıllarda en çok tercih edilen otomobil modellerinin yanında SUV modeller tercih edilmeye başlaması ile otomobil almak isteyenlerin tüm dikkati SUV modelleri ve fiyatlarına çevrilmiş oldu. Listemizde bulunan modellerin fiyatları firmaların sitelerinden güncellenmiş olup ayrıntılara haberimizde bulabilirsiniz.

Neden SUV Modeller Tercih Ediliyor?

screenshot-27.jpg

Son yılların gözdesi olan Suv Modeller en az otomobil modelleri kadar tercih ediliyor. En çok tercih edilen otomobil modeli olmayı başaran SUV modeller neden bu kadar çok tercih ediliyor?  Sizin için araştırdık. SUV arabaların karoserleri diğer araçlara göre daha yüksek ve geniş olması tercih sebeplerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Daha ağır karosere sahip olmaları SUV araçların motorlarının daha yüksek olması anlamına gelir. Dizel araç sayılan SUV araç modelleri, km başına yakıt tüketimi daha fazladır. Ayrıca daha fazla karbondioksit salınımı da yapmaktadır.

Bu Fiyattan Daha Ucuzu Yok!

screenshot-25.jpg

2021 yılında SUV model araç almak isteyenlerin en çok merak ettikleri konu ise güncel SUV fiyatları oldu. 200.000TL altı sıfır SUV modellerini bu model araç almak isteyenler için sıraladık.  Bu fiyatlardan daha ucuz ve uygun fiyatlarda SUV model araç bulmak zor. İncelediğimiz markaların liste fiyatlarında 100 bin TL’nin altında araç bulunmuyor.

screenshot-26.jpg

Markaların 2021 yılı SUV Modellerini piyasaya sürmeye devam ederken 200 Bin altı Sıfır Suv Araç Modelleri ve Fiyatları sırasıyla şöyle, Fiat ‘ın Suv modellerinin Fiyatları ise,143.600 TL -1962.900 TL arasında değişiyor. Dacia’nın Suv Modeli 175.900TL-192.000TL arasında değişiyor. Kia Suv Modeli 175.900TL,HYUNDAİ SUV Modeli 198.100TL piyasada yer buluyor. Ancak markaların yeni SUV modelleri piyasada yerini almayı sürdürürken bu fiyatlara SUV model araba bulmanın zorluğuna dikkat çeken otomotiv firmaları, SUV model araç almak isteyenlerin elini çabuk tutması gerektiğini de belirtiyor.