Oto Kiralamanın Avantajları

Otomobil kiralama hizmetinin sağladığı faydalar ulaşım probleminin çözümü açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

Otomobil kiralama hizmetinin sağladığı faydalar ulaşım probleminin çözümü açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Oto kiralama hizmetinde öncelikle fayda sağlayan konular şu şekilde sıralanabilir:

Lüks ve bir o kadar konforlu son model araçları kullanma fırsatı elde edersiniz. Pahalı olan modelli araçların kullanımı kiralık araba seçenekleriyle çok daha kolay ve çok daha ekonomiktir. Araçlar kaskolu olduğu için kaza ve benzeri durumlarda problem yaşamazsınız. Kaskosu olmayan araçları kiralamak ise problemdir. Kaza ve benzeri durumda aracı kullanan kişi zararı öder. Kiralama hizmetinde ise araçlar kaskolu olduğu için sürücü gönül rahatlığı ile araç kullanmaktadır.

Araç size özel olduğu için Türkiye sınırları içerisinde istediğiniz kadar gezebilirsiniz. Kiralanan araçla yurt dışına çıkamazsınız. Ailece kiralık bir araçla çok daha ekonomik ve çok daha konforlu bir seyahat imkanına sahip olabilirsiniz. Kiralık araçlarda sadece kiralık araba ücretini ödersiniz. Lüks araçların vergisi, sigortası, sanayi işlemleri ve kasko masrafları şirkete aittir. Şirket bütün bu masrafları doğrudan karşılamaktadır ve müşteri sadece kira ödemektedir.

Araç çalındığı zaman şirketi hemen aramalısınız. Bu kategoride resmi başvurular şirket tarafından yapılmaktadır. Aracın yanması veya kaza geçirmesi durumunda da hemen firma aranmalıdır.

Kiralık Araç Hizmet Detayları

Trafikten çekilme ve benzeri durumlarda şirketi aradığınızda şirket takviye bir araç tahsis edebilir. Bu konuda şirket etkili ve şeffaf çözümler sunmaktadır. Kiralık araç sektörü yılın her gününde hizmet veren bir hizmettir. Kış aylarında, yaz aylarında ve diğer bütün aylarda araç kiralama hizmetini her zaman için tercih edebilirsiniz. Kiralık araba hizmetinin diğer bir avantajı ise kiralayan kişi şoför bulduğu zaman sözleşmeye o şoförün ismini yazdırabilir. Şirketler yıllık kiralamada kiralanan filonun şoförlerini sözleşmeye eklemektedir. Sözleşmede adı bulunan kişi dışında başkası araç kullanamaz.

Sözleşmeye sınırsız şoför yazıldığı zaman aracı kiralayan kişi dışında kalanlar aracı kullanabilir. Ful kasko ve genel kasko şartları farklıdır. Ful kasko bütün hasarları karşılarken genel kasko şartlı bir şekilde hasarları karşılamaktadır.

Otomobil kiralama hizmetinde havalimanı kiralama ve diğer kiralama seçeneklerinde araç adresinize geliyor. Havalimanında kiraladığınız araç uçaktan inenlerin çıktığı noktada hazır beklemektedir. Adrese teslim işlemleri de kiralık araç hizmetinin avantajları içerisinde yer almaktadır. Otomobil kiralamanın çok kolay bir hale geldiği günümüz şartlarında Türkiye sınırları içerisinde kiralık araba ile istediğiniz kadar gezebilirsiniz.