Son Dakika! Mesut Özil Fenerbahçe’de!

Fenerbahçe’nin Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil’i kadrosuna kattığı iddia edildi. A Spor’da son dakika olarak verilen bant ile Mesut Özil’in Fenerbahçe ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladığı iddia edilerek bir iki gün içinde resmi açıklamanın geleceği

Fenerbahçe’nin Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil’i kadrosuna kattığı iddia edildi. A Spor’da son dakika olarak verilen bant ile Mesut Özil’in Fenerbahçe ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladığı iddia edilerek bir iki gün içinde resmi açıklamanın geleceği belirtildi.

5ff5b054ae298ba0d76a1c73.jpg

Alanyaspor ile Fenerbahçe’nin Süper Lig kapsamında karşılaştığı maç esnasında A Spor’da yayınlanan programda açıklanan ve son dakika olarak verilen haber ile birlikte Mesut Özil’in Fenerbahçe ile 3,5 yıllık anlaşmaya vardığı belirtildi. Programa bağlanan Fenerbahçe muhabirinin verdiği haber ile son dakika olarak geçen bantla paylaşılan haber kısa sürede büyük bir ilgi ile karşılaştı.

mesut-ozil-5414.jpg

Fenerbahçe’nin Mesut Özil ile anlaşmaya vardığını belirten muhabir Ahmet Selim Kul, Arsenal ile Fenerbahçe’nin de oyuncu için anlaşmaya vardıklarını ifade etti. Oyuncunun kendisi ile de tüm pürüzlerin giderildiğini belirten Kul, resmi açıklamanın kısa sürede geleceğini ifade etti.

i0kjzhu3m0wmh2lkq6dina.jpg

Arsenal’de uzun zamandır forma şansı bulamayan deneyimli Türk asıllı yıldız İngiliz kulübü ile bağları çoktan koparmıştı. Arsenal teknik direktörü Mikel Arteta’nın da yıldız futbolcu ile ilgili artık özgür olduğunu açıklaması ile artık tüm gözler yapılacak açıklamaya çevrilmişti.

600x338-son-dakika-fenerbahceden-bomba-transfer-atagi-mesut-ozil-fenerbahce-yolunda-video-1609921119628.jpg

Öte yandan Fenerbahçe’nin Arsenal’e bonservis ücreti ödemesi beklenmezken, Mesut Özil’e ise yıllık 5 milyon Euro ödeme yapılacağı bekleniyor. Deneyimli Türk asıllı yıldız daha önce Dünya Devi Real Madrid’de de forma giymiş ve orada gösterdiği performans ile en iyi futbolcular arasına girmeyi başarmıştı.