MasterChef’te büyük kriz: ‘’Kanal ayağa kaldırmışsın!’’

TV8 en iddialı programlarından birisi olan MasterChef, tam gaz yoluna devam ediyor. Yeni sezonda da büyük bir başlangıç yapan program da yeni bir kriz ortaya çıktı. Somer Şef, yarışmacıya ‘’Hayırdır Tahsin kanal ayağa kalkmış’’ dedi.

MasterChef’te Tahsin isimli yarışmacı üçlü düello için şeflerin karşısına çıktı ve tüm hünerlerini sergiledi. Ancak yarışmacı Tahsin’e şok sözler Somer Şef’ten geldi.

MasterChef yarışmacısı Tahsin, aracına başka bir araç vurduğuna dair kanalı ayağa kaldırdığını aktaran Somer Şef, şunları söyledi; “Nasılsın Tahsin, ortalığı ayağa kaldırmışsın! Şoförleri ve güvenlikleri sorguya çektirmişsin. Nasılsın iyi misin? Lojistik, kanal ayağa kalkmış. Dışarda 30 – 40 araba var. Hepsini aramışlar. Hepsi de “Biz vurmadık” demiş. Ne oldu Tahsin?”

Tahsin ise bu sözler karşısında kendini savunarak şunları söyledi, “Şef, ben aracı kiraladığım firmayı aradım. Aracın ekspertiz yapıldığı dönemde aracın vurulduğu kısım fark edilmemiş. Meğerse araç kendisinden vurulmuş, kazalı arabaymış. Şef birde bugün benim doğum günüm, her şey çok güzel gidiyordu. Bir baktım araç vurulmuş. Duran arabaya kim niye vursun? Kem gözlünün nazarı değdi sandım” dedi.

Yakın bir tarihte sevgilisinden ayrıldığını aktaran Tahsin’e Danilo Şef ise şunları söyledi, “Bence senin arabaya eski sevgilin vurmuş olabilir. Benim aklıma direkt o geldi” diye ekledi. Somer Şef ise, Danilo’nun söylediği cevap karşısında kahkaha attı.

Tahsin, düello da sarma balık yaparak dikkatleri üzerine çekti ve şunları söyledi; “Arkadaşlarım üzülmesinler. Şampiyona elendiler” bu sözler ise sosyal medyada gündeme oturdu.