MasterChef Türkiye'de yayınlanan son bölümde yürekler ağza geldi! Yarışmacılardan Sefa, parmağını maalesef blendera kaptırdı!!

MasterChef Türkiye'de yayınlanan son bölümde yürekler ağza geldi! Yarışmacılardan Sefa, parmağını maalesef blendera kaptırdı!!

MasterChef Türkiye olarak bilinmekte olan ve oldukça fazla izlenmekte olan yarışmada yarışmacılar arasından Sefa, bireysel dokunulmazlık olarak adlandırılan oyununda çalışma yapacağı zaman blenderı çalıştırmak istemesi üzerine parmağını kesti.

 


MasterChef Türkiye olarak bilinmekte olan ve oldukça fazla izlenmekte olan yarışmada yarışmacılar arasından Sefa, bireysel dokunulmazlık olarak adlandırılan oyununda çalışma yapacağı  zaman blenderı çalıştırmak istemesi üzerine parmağını kesti. Tüm yarışmacıların ve ekran başındaki izleyicilerin Korku dolu dakikaları yaşandığı yarışmada bir anda stüdyoya giren sağlık çalışanı Sefa'nın parmağına son saniyede  müdahale etti.

1.webp2.jpg3.jpg4.jpg

Çalışan blenderı yapacağı çalışma için tutmak isteyen Sefa'nın bir anda eli kesildi. Acı içinde olduğu görülen Sefa'nın elinin oldukça fazla kanadığı gören diğer arkadaşları ve yarışma içerisindeki şeflerin de yürekleri maalesef ağza geldi. Sefa'nın hızlı bir şekilde yanına koşan yarışma içerisindeki Danilo Zanna, kanı tampon yapabilmek için havlu kağıt getirerek sağlık görevlilerinden hızlı bir şekilde yardım istedi.

Korku dolu dakikalar yaşamakta olan Sefa'nın elinde meydana gelen kesiğine müdahale edilerek kanaması durduruldu. Sefa ya Gerekli kontrollerin akabinde eli sarıldı. Uygulamanın yapılmasının sonrasında Sefa'nın ciddi bir probleminin olmadığı açıklandı.


YEMEĞİNİ ZAMANINDA YETİŞTİREMEYİNCE BİR ANDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Müdahalenin akabinde eli sargıya alınmak zorunda kalan ve eldiven kullanarak yemeğini devam etmek zorunda kalan Sefa, zaman kaybı neticesinde  yemeğini tam yapamadı . Şeflerin karşısına bu sebeple eksik tabakla çıkmak zorunda kalan Sefa gözyaşlarını yarışma içerisinde tutamadı. Şeflerin kendine olan babacan tavırları için de kendilerine teşekkür etti. Şefler de gene de mücadeleden bırakmadığı için Sefa'yı motive etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.