Yasak Elma dizisinde kavga: seti terk etti!

FOX TV ekranlarının fenomen dizilerinden Yasak Elma’da şok. İddialara göre set yarıda bırakıldı.

Yasak Elma’nın yeni bölümünde Şahika’nın ölümü diziye damga vuracak. Herkes Cansu karakterinin ölmesini beklerken Nesrin Cavadzede’nin oynadığı Şahika’nın ölmesi ise şok etkisi yaratacak. Söz konusu olan bu vedanın nedenin ortaya çıkıldığı iddia edildi

Tv100’de yer alan habere göre geçtiğimiz günlerde dizinin yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanmıştı. Öztürk’ün rahatsızlanmasından sonra dizinin eski yönetmenlerinden Neslihan Yeşilyurt geldi. Bu sırada da Eda Ece o gün seti olmamasına rağmen Yeşilyurt’u görebilmek için sete geldi.

Neslihan Yeşilyurt’un yanına Eda Ece’nin gelmesiyle birlikte yönetmen seti yardımcısına bıraktı. Sonrasında da Eda Ece ile sohbete daldı. Çekimin uzaması üzerine de ortam oldukça gerildi. Çok üşeyen ve ‘’işi bitirip öyle sohbet etseydiniz’’ diye tepki gösteren Cavadzade ile Yeşilyurt arasında gerilim yaşandı.

Nesrin Cavadzade’nin seti terk etmesi sonrasında ise telefonlarını da kapattı. Bu olay dizinin yapımcısı olan Fatih Aksoy’a da iletilince Cavadzde’ye cenaze sahnesi yazıldı. Bunların yanı sıra Medyapım’ın etkili oyunculuğuyla rol aldığı her projede de öne çıkarttığı Cavadzade ile iplerini koparmayacağı ve yeni sezonda da beraber çalışmayı düşündükleri iddia edildi. Henüz iki taraftan da resmi bir açıklama yapılmadığını bilmekte fayda var.