Yamaç’tan Veda Pozu…

Show TV ekranlarının fenomen dizilerinden Çukur, ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Son günlerini yaşayan diziden peş peşe ayrılıklar geliyor.

Çukur dizisinin Yamaç’ı Aras Bulut İynemli diziden ayrılan arkadaşı Kulkan karakterine hayat veren Genco Özak ile veda pozu verdi. İkilinin paylaşımına ise oldukça büyük ilgi geldi.

1552898457070-cukur-57bol-mobil-3.jpg

Ekranların iddialı dizilerinden Çukur, 4 sezondur yayın hayatına devam ediyor. Dizi, Mayıs ayında final yapmaya hazırlanıyor. Her hafta yaşanan ayrılıklardan kaynaklı izleyicileri oldukça üzen Çukur, tempoyu en üst safhada tutuyor. 4 sezondur başarılı bir şekilde işi sırtlanan Aras Bulut İynemli, teker teker diziden giden arkadaşlarına veda ediyor.

Çukur’un Yamacından Veda

Mayıs ayının son haftasında ekranlara veda etmeye hazırlanan Çukur dizisi, finale adım atmaya devam ediyor. Dizinin final senaryosuna sayılı günler kala başrol oyuncuları ölmeye devam ediyor. Her bölüm mutlaka bir kişinin öldüğü bu dizi de şimdi de Kulkan Erdenet karakterine hayat veren Genco Özak veda etti.

Karakterin ölmesiyle birlikte diziden ayrılmak zorunda kalan Genco Özek, yakın arkadaşı Aras Bulut İynemli ile veda pozu verdi. Çekilen görüntü ise şu şekilde;

640xauto.jpg​​​​​​​

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli her hafta diziden ayrılmak zorunda kalan arkadaşlarıyla veda pozu veriyor. Önümüzdeki hafta diziden kimin gideceği ise bilinmiyor.