Ünlü Şarkıcı Eski Eşten Gelen Suçlamaları Kabul Etmedi

Ünlü Şarkıcı Eski Eşten Gelen Suçlamaları Kabul Etmedi

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz 2018 yılında kendisinden 20 yaş küçük olan Feyza Aktan ile hayatını birleşmişti. Fakat çiftin evlilikleri 15 ay sürdü. 15 ayın sonunda Deniz ve Aktan ikilisi tek celsede ayrıldılar. Fakat Kuzey adından bir erkek çocukları olan

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz 2018 yılında kendisinden 20 yaş küçük olan Feyza Aktan ile hayatını birleşmişti. Fakat çiftin evlilikleri 15 ay sürdü. 15 ayın sonunda Deniz ve Aktan ikilisi tek celsede ayrıldılar. Fakat Kuzey adından bir erkek çocukları olan çiftin arasındaki tartışmalar bitmedi.

Geçtiğimiz günler de ünlü şarkıcı Özcan Deniz evinin eski eşi Feyza aktan tarafından gaspa uğradığını iddia ederek eski eşi hakkında soruşturma açtırmıştı. Magazin dünyasına oturan bu haber ile Deniz ve aktan çifti karşı karşıya gelirken, Feyza Aktan’ın yapmış olduğu açıklama magazin dünyasında yeni bir skandala yol açtı.

Tehditlerle Evliliğini Sürdürdüğünü Açıkladı

screenshot-15.jpg

2018 yılında Özcan Deniz ile evlilik adımları atan Feyza Aktan, aynı yıl içerisinde hamile olduğunu, eski eşi Özcan Deniz ile bir evlilik sözleşmesi teklifi ile geldiğini söyledi. Aynı zamanda Aktan, 2018 yılında Özcan Deniz'in kendisini eski sevgilisi olan Buse N. ile aldattığı haberlerinin çıktığını da bildirdi.

Aldatıldığı sırada hamile olduğunu vurgulayan Aktan, evden ayrılarak arkadaşının evine gittiğini fakat Özcan Deniz tarafından tehdit edilerek eve döndürüldüğünü de açıkladı. Kendisini eve getirdikten sonra hakkında çıkacak haberlerin kariyerini etkilemesi nedeni ile eve kilitlendiğini de ekledi. Aktan kurtulmak istediğini bununla ilgili eylemler yaptığında dayak yediğini ve ölümle tehdit edildiğini de belirtti.

Sözleşmeden vazgeçen Deniz'in çocuk doğduktan sonra zorla sözleşmeyi imzalattığını, yine aldatıldığını öğrendiğinde dayak yediğini ve üzerinde sigara söndürülmesi tehditlerini aldığını da beyan etti. Darp raporu alan genç kadın ölüm korkusu ile sessizce boşandığını açıkladı.

Özcan Deniz İddiaları Yalandı

Boşanmalarının ardından iki yıl geçtikten sonra kendisinden şikâyetçi olan Feyza Aktan'ın yaptığı açıklamalara Özcan Deniz sessizliğini bozdu. Şahsi sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü sanatçı, yıllar önce hiç yaşanmamış şeylerin şimdi ortaya çıkarılmasının kendisine iftira atıldığını açıkladı.

Eski eşi Feyza Aktan'a şiddet uygulamadığını, maddi ya da manevi eşini mağdur etmediğini de bildirdi. Kendisine atılan bu iftiranın yeni proje hazırlığındayken yapıldığını belirten Deniz, suçlamaların hiçbirini kabul etmediğini de yazısına ekledi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz 2018 senesinde kendisinden 20 yaş küçük olarak tanıdığımız Feyza Aktan ile evlenmişti. Fakat çiftin birlikteliği 15 ay sürmüştü. 15 ayın akabinde Deniz ve Aktan ikilisi tek celsede boşandı. Fakat Kuzey adı ile bir erkek çocukları bulunan çiftin arasındaki tartışmalar bir türlü bitmedi.

Geçtiğimiz zamanlar da ünlü şarkıcı Özcan Deniz evinin eski eşi Feyza aktan tarafından gaspa uğradığını söyleyerek eski eşi ile ilgili soruşturma başlatılmıştı. Magazin aleminde gündeme oturan bu haber ile Deniz ve aktan çifti önceden olduğu gibi karşı karşıya gelirken, Feyza Aktan’ın yapmış olduğu açıklama magazin dünyasında yeni bir skandala yol açtı. Genç bayan bu zamana kadar süren evliliğinin tehditler ile birlikte sürdüğünü ve kendisine kalsa uzun zaman önce bu konuyu sonlandırmak istediğini belirtti.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.