Ünlü oyuncuya bıçaklı saldırı!

Ünlü oyuncuya bıçaklı saldırı!

FOX TV ekranlarında yayımlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Melisa Döngel bıçaklı saldırıya uğradı Ünlü oyuncu belediye işlerini bıçakla yaralayan komşusunu uyarmasından kaynaklı ölümden döndü.

 

Ünlü oyuncu Melis Döngel’in Sarıyer’e bağlı olan Ferah Evler Mahallesi’nde olay yaşandı. Oyuncunun yaşadığı bu olay karakolda bitti. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, aynı mahallede oturdukları Yusuf K. Gürültü yaptıklarını sebep göstererek belediye işçilerine bıçakla saldırarak yaraladı.

06092018093919849a-16-9-1551937887.jpg

Küfür Ederek Eve Girmeye Çalıştı!

Yaşanan bu olayı pencereden gören Melisa Döngel, duruma müdahale ederek, ‘’Polisi arayacağım’’ dediğini aktardı. Sonrasında ise bu sözlere öfkelenen komşusu, ünlü oyuncuya küfür ederek eve girmeye kalktı.

948775-0.jpg

Olay yerine gelen polisler saldırgan komşuyu yakaladı. Savcılık ise Yusuf K. Hakkında soruşturma başlattığı belirtildi. Ünlü oyuncu yaşadığı şoku henüz atlatamadığın da altı çizildi.

egdg6ulwoamfm1u.jpg

Melisa Döngel kimdir?

Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birisi olan Melisa Döngel, 25 Ekim 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimine Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde devam ettirdi.

melisa-dongel-159482755116.jpg

Oyuncunun ilk deneyimi ise 2014 yılında yayınlanan Elif dizisiyle oldu. Henüz yaşının küçük olmasına rağmen ilk rolüyle oldukça dikkat çekti. Geleceği başarılı olacağı henüz oradan görülen oyuncu birçok projede yer aldı.

ofkeli-komsu-elinde-bicakla-oyuncu-melisa-dongel-13962383-5337-osd.jpg

Daha sonrada Arka Sokaklar, Hangimiz Sevmedik, Bizim Hikayeye gibi önemli dizilerde yer aldı. Ünlü oyuncu Bizim Hikaye’de Deniz karakteri ve Netflix’in Atiye dizisinde aldığı rolle oldukça dikkat çekti ve adını duyurdu.

sen-cal-kapimi-dizisinin-cereni-melisa-dongel-kimdir-melisa-dongel-hakkinda-bilgiler.jpg

Ünlü oyuncu şimdi Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolünü oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinde oynuyor. Ceren karakterine hayat veren oyuncu başarısıyla dikkat çekiyor.