Survivor Merve Aydın Kimdir? Bilinmeyen Flaş Kariyeri!

Survivor Merve Aydın Kimdir? Bilinmeyen Flaş Kariyeri!

TV8’de yayınlanan Survivor 2021adlı yarışmada ünlüler takımında yer alan Merve Aydın Kimdir? Merve Aydın Nerelidir? Merve Aydın Kaç Yaşında? Gibi soruların cevabını merak eden izleyiciler için bu içerik hepsine cevap olacaktır.

 

TV8’de yayınlanan Survivor 2021adlı yarışmada ünlüler takımında yer alan Merve Aydın Kimdir? Merve Aydın Nerelidir? Merve Aydın Kaç Yaşında? Gibi soruların cevabını merak eden izleyiciler için bu içerik hepsine cevap olacaktır. İşte Merve Aydın’ın gerçekliği.

Milli Basketbolcu olan Merve Aydın 26 yaşındadır. 10 Mart 1991 doğumlu olan genç basketbolcu şu sıralar İspanya Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele ediyor. Mersin’de doğup büyüyen milli genç yıldız basketbolda oyun kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Mersin Büyükşehir Basketbol altyapısından yetişen Aydın, İspanya’da Al Qazeres takımında forma giyiyor.

Türkiye’de birçok takımın formasını giyen Merve Aydın İspanya’ya gitmeden önce Fransa’nın yolunu tutmuş ve 2019 – 20 sezonunu Nantes takımında geçirmiştir. Burada gösterdiği performans ile beğeni toplayan Aydın, İspanya ligine transfer olmuştur. Şu sıralar Survivor 2021’de başarılı bir performans ortaya koyan Aydın, gösterdiği mücadele ile takdir topluyor.