Son haline inanmak elde değil: ‘Aşk yaradı!’

İbrahim Tatlıses’in 43 yaş küçük sevgilisi olan Gülçin Karakaya magazin gündeminde durmaya devam ediyor. Son olarak imajıyla gündem olan Tatlıses’in sevgilisi Karakaya’nın son hali oldukça şaşırttı.

Yıllardır ekranlara yer almayan İbrahim Tatlıses, ekranlara Star TV ile geri döndü. TV ekranlarına gelmesiyle birlikte magazin gündeminde de dikkatini çeken İbrahim Tatlıses’in evleneceği iddia ediliyor. İbo Show’un sunucusu İbrahim Tatlıses’in sevgilisi olan Gülçin Karakaya’da magazin gündeminin üstünde.ibrahim-tatlises-evleniyo-707-2-41.jpg

Geçtiğimiz haftalarda saçında yaptığı değişikliklerle dikkat çeken Tatlıses, uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Sonrasında Tatlıses açıklama yapmış ve çıkan haberlere son vermişti.

ibrahim-tatlises-in-43-yas-kucuk-sevgilisinin-13795196-7445-m.jpg

Bu sefer ise İbrahim Tatlıses gibi sevgilisi Gülçin Karakaya’da imaj değişikliğine gitti. Tatlıses’ten 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla oldukça dikkat çekti. Paylaşımında da Tatlıses ile kalp emojisi koyulmuştu.

s-6e6467d1348e7253e2ae45dd165275b314571c20.jpg​​​​​​​

İbrahim Tatlıses’in genç sevgilisi de imaj değişikliğine gitti. Gittiği kuaförden fotoğraflar paylaşan Gülçin Karakaya, binlerce beğeni aldı. Bazı yorumlarda ise ‘’Aşk yaradı’’ yorumları yapıldı.

son-hali-tcji.jpggulcin-karaklaya2-e1fh.jpg​​​​​​​