Sıla ve İlker Kaleli aşkında yeni gelişme!

Geçtiğimiz Ocak ayında ünlü şef Hazer Amani’den tek celsede boşanan Sıla, gönlünü oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırması gündeme bomba gibi düştü.

Türkiye müziğinin önemli isimlerinden Sıla, geçtiğimiz aylarda ünlü şef Hazer Amani’de tek çelse de boşanmıştı. Ünlü şarkıcı soluğu İlker Kaleli’nin sevgisinde aldı.

606d4dcbc8c3730ee8d75eac.jpg

Sıla eşsiz seslendirdiği şarkılarıyla ve özel hayatıyla magazin gündeminin dikkatini çekmeye devam ediyor. Daha önce Ahmet Kural ve Hazer Amani ile olan ilişkileri magazin gündemine oldukça ses getirmişti.

515176-606d55056ab6d.jpg

Sıla, ünlü şef Hazer Amani ile olan ilişkisini önce inkar etmişti. Fakat sonrasında evlilik masasına oturan çift, herkesi şaşırtmıştı.

sila-gencoglu-ile-ilker-kaleli-a-bb8k.jpg​​​​​​​

Geçtiğimiz Ocak ayında da şef olan Hazer Amani ile yollarını ayıran Sıla, bu sefer de gönlünü ünlü oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdı.

ilker-kaleli-kimdir-sila-ve-ilker-kaleli-sevgili-14048612-622-amp.jpg​​​​​​​

Aşk haberleri daha magazin gündemine düşmeden birbirlerini sosyal medya platformlarından takip etmeyen çift, şu an takip ediyorlar.

sila-gencoglu-ile-ilker-kaleli-a-igmh.jpg

Birbirlerini takip eden Sıla ve İlker Kaleli, gözlerden uzakta aşk yaşamaya devam ediyor. Ünlü oyuncu ve şarkıcının da aralarının çok iyi olduğu ve mutlu oldukları ön görülüyor.