Sen Çal Kapımı oyuncusu korona’ya yakalandı!

Sen Çal Kapımı oyuncusu korona’ya yakalandı!

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Sarp Bozkurt korona virüse yakalandı. Sarp Bozkurt’un korona virüse yakalandığını Anıl İter yaptı. İlter, ‘’Geçmiş olsun Sarp’’ paylaşımıyla sevenlerine üzücü haberi var.

Başarılı oyuncu Sarp Bozkurt, korona virüs yakalandı. Bozkurt’un korona virüse yakalandığını ise Sen Çal Kapımızı dizisinin oyuncusu Anıl İlter ve Melisa Döngel’in paylaşımlarıyla ortaya çıktı. Rol arkadaşları sosyal medya üzerinden geçmiş olsun paylaşımları yaptı.

1-zxzk.jpg

Sarp Bozkurt ise kendisine gelen birçok mesajdan kaynaklı ‘’İyi ki varsınız’’ diyerek açıklamalarda bulundu. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncusu Sap Bozkurt, Instagram hesabı üzerinden şunları paylaştı;

3-c8tq.jpg

‘’Ben aslında tamamen geçmesini, tamamen iyileşmeyi bekliyordum söylemek için. Ama çok güzel bir hareket yaptı Anıl İlter sağ olsun. Morale ihtiyacım olduğunu düşünerek.

​​​​​​​4-v0tj.jpg​​​​​​​

Tabii ki çok ağır geçiren insanlar var. Çok hafif geçiren insanlar da var. Ben neyse ki bir hafta hatta 8 gün olmak üzere evde geçirebildim bu dönemi.

Akciğerde tutulum var kortizon tedavisi ile kendime gelmeye çalışıyorum. Her geçen gün daha da iyiye gidiyorum. Bir şekilde ateşinin düşmesini bekliyorum. Çok şekersiniz" ifadelerini kullandı.