Sefirin Kızı Dizisinde Şok! Bir Ayrılık Daha!

Sefirin Kızı Dizisinde Şok! Bir Ayrılık Daha!

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı adlı dizide ayrılıklar devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren birçok izleyiciye hitap eden ve giderek sevilmeye başlayan Sefirin Kızı dizisinde geçtiğimiz haftalarda başrol ayrılığı yaşanmıştı.

 

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı adlı dizide ayrılıklar devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren birçok izleyiciye hitap eden ve giderek sevilmeye başlayan Sefirin Kızı dizisinde geçtiğimiz haftalarda başrol ayrılığı yaşanmıştı. Bağırsak hastalığı geçirmesi sebebiyle diziye devam edemeyen Neslihan Atagül, doktorların tavsiyesi ile çekimleri bırakmıştı. Başarılı oyuncu son bölümlerde kendisini zorlayarak çekimlere devam etmeye çalışsa da durumunun gittikçe kötüleşmesi üzerine tedavi için diziden ayrılması kararı alındı.

img-6958-2.jpg

Başrolde oynayan Neslihan Atagül’ün ayrılığı sonrası dizide yaprak dökümü devam etmişti. Atagül’den sonra Uraz Kaygılaroğlu’da yine vedasını açıklamıştı. Atagül’ün zorunlu ayrılığı sebebiyle dizinin senaryosunda ciddi değişimler yaşanırken Tuba Büyüküstün hamlesi ile yeni bir senaryo gidişatı başladı. Dizinin zorunlu değişimler yaşamasından sonra bu hafta ise son kez izleyici ile buluşacak bir oyuncu daha bulunuyor. Dizinin sevilen oyuncularından biri olan başarılı isim Bülent Şakrak bu hafta itibariyle son kez ekranlara gelecek ve diziden ayrılan kişiler arasına katılacak. Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümle son kez Kahraman Boz karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan Bülent Şakrak’da ayrılık kervanına katılacak.