Seda Sayan’ı Kahreden Haber Geldi!

Seda Sayan’ı Kahreden Haber Geldi!

Tecrübeli şarkıcı Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırıldı.

 

 

Tecrübeli şarkıcı Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırıldı. Çoşkun Yıldız’ın durumunun ağır olduğu öğrenilirken, akşam saatlerinde gerçekleştiği belirtilen kazadan sonra haberin Seda Sayan’a ulaştırıldığı ve başarılı şarkıcının adeta kahrolduğu belirtildi.

seda-sayan-sozcu-1-16-9-1612901908.jpg

Muğla Milas’ta yaşayan Coşkun Yıldız ile Seda Sayan’ın ablası Nursel Yıldız, geçtiğimiz yıllarda o bölgede bir işletme açarak işlerini oraya taşımışlardı. Akşama doğru Çoşkun Yıldız alışveriş yapmak için motosikleti ile markete gitmiş ve alışverişini yaparak eve dönmekteydi. Dönüş yolunda arkasından gelen bir arabanın kendisine çarpması sonucu motosikleti ile birlikte devrilen Coşkun yıldızın hastaneye kaldırıldığı ve durumunun ağır olduğu açıklandı.

1-1-1612894352.jpg

Jandarma Sürücüyü Gözaltına Aldı!

Coşkun Yıldız’ın motosikletine arkadan çarpan aracın bir kadın şoför tarafından kullanıldığı belirtilirken, kaza sonucunda şoförün jandarma tarafından gözaltına alındığı bilgisi paylaşıldı. TV100’ün haberleştirdiği üzücü olayla alakalı bilgileri Coşkun Yıldız’ın arkadaşı Celal Altınay verirken, Yıldız’ın durumunun ağır olduğu açıklandı. Geçirdiği kaza sonrası acile kaldırılan Yıldız için doktorlar ve hastane çalışanlarının ellerinden geleni yaptıkları açıklandı.