Savaşçı Dizisinin Reytingleri Nasıl?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve sonradan ekrana bir süre ekrana veda eden Savaşçı dizisinin Ocak ayından bu yana çekimleri Eskişehir' de devam eden Savaşçı dizisi Cumartesi günü yayın rekabetine başlamış ve günün dizisi olan Gönül Dağı yine birinciliği

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve sonradan ekrana bir süre ekrana veda eden Savaşçı dizisinin Ocak ayından bu yana çekimleri Eskişehir' de devam eden Savaşçı dizisi Cumartesi günü yayın rekabetine başlamış ve günün dizisi olan Gönül Dağı yine birinciliği kimseye kaptırmadı onun ardından ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşim dizisi yükselişe geçti. Fox TV’ nin her hafta dizinin başarısını olumsuz yönden etkileyeceği şekilde beklemesin olumsuz etkisi olduğunu söylenmişti.

screenshot-49.jpg

Fox TV nin bir başka dizisi Sen Çal Kapımı’ nın da yaz aylarında sürdürmeyi isteyen kanal Savaşçı dizisini hayranları ve oyuncuların da artık yayınlanması konusunda ısrarı üzerine Cumartesi akşamı yayınlandı. screenshot-48.jpgKanalın bir anda bu kararı alması ve o gün yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanmamasının ardından 100. Bölümüyle Savaşçı dizisi ekrana geri döndü. Kanalın kararsız kalması hem dizinin tanıtımını tam yapmamaları reytingleri de etkiledi ve beklenenin altında kaldı.

Savaşçı

screenshot-52.jpg

ATV kanalın da cumartesi günü yayınlanan Kardeşim yükselişe geçti. Savaşçı dizisinin reytingleri çok kötü olmasa da bekleneni karşılamadı. Tüm kategorilerde 9. Sırada yer almasının ardından ABC1 grubunda 6 sırada yer buldu. Savaşçı dizisinin yenilenen oyuncu kadrosu ve aksiyon sahneleri olmasına rağmen reyting almadı. Bu da Gönül Dağı dizisi ve Kardeşlerim dizisinin izleyici kadrosu olmasıdır. screenshot-51.jpgEğer Savaşçı dizisi bundan 2 ay önce ekrana gelseydi belki de kendi izleyicisini karşısında bulup reytinglerde iyi yerde olurdu. Fox TV’nin Cumartesi günü yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi ısrarı Savaşçı dizisi için kötü olacağını tahmin etmiştik. Savaşçı dizisi 101. Bölümüyle aksiyon dolu bir bölümle yine ekranlara gelecek. Bakalım bu hafta yayınlanacak olan dizisinin reyting durumu nasıl olacaktır.