Sabancı’nın eski sevgilisi Aygün Aydın’dan flaş açıklama!

Oyuncu Aygün Aydın, ünlü iş insanı olan Hakan Sabancı ile sevgili iken kazandığı parayı açıkladı. Ünlü oyuncu; ‘’ "Seninle tanışmam sayesinde 157 iş birliği yapıp 628 bin TL kazandım" dedi.

Açıklamalarıyla gündeme oturan Aygün Aydın herkesi şok edecek yeni bir açıklamaya imzasını attı. Hakan Sabancı ile ilişki yaşadığı dönemlerde ‘ilişkisine inanmayan kişilere kızıp’ yazışmalarını paylaşmıştı. Aygün Aydın, Hakan Sabancı’ya veda mesajında kazandığı parayı da açıkladı.

1-001.jpg

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı olan Instagram üzerinden veda mesajını paylaştı. Aygün Aydın’ın paylaştığı veda mesajında şunları söyledi; "Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1haftada 6 bin 825 CV'yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım.

2-001.jpg

​​​​​​​
324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. Bir çok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım" ifadelerini kullandı.

4.jpg​​​​​​​

‘’Doyuma Ulaştım’’

Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı veda mesajında son olarak şunları ekledi; ‘’

turkiye-boyle-veda-mesaji-gormedi-aygun-aydin-14100078-4121-m.jpg​​​​​​​

"Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta. Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal."