Müge Anlı'da yaşanan son durum ülkeyi hayrete düşürdü!  Sonucu gören herkes şaşkına döndü

Müge Anlı'da yaşanan son durum ülkeyi hayrete düşürdü! Sonucu gören herkes şaşkına döndü

Müge Anlı uzun yıllardan beri sunmuş olduğu program ile gerek kalitesi gerekse çizgisini bozmayarak ekranların sevilen ismi haline geldi. Müge Anlı'da açıklanan son durum herkesi hayrete düşürdü! Müge Anlı yayınlamış olan liste sonucuna ile hayranlarını

Müge Anlı uzun yıllardan beri sunmuş olduğu program ile gerek kalitesi gerekse çizgisini bozmayarak ekranların sevilen ismi haline geldi.  Müge Anlı'da açıklanan son durum herkesi hayrete düşürdü! Müge Anlı yayınlamış olan liste sonucuna ile hayranlarını bir kez daha ondan gurur duydu. Müge Anlı'nın dik duruşu çaresiz insanlara yardım etmesi, kayıpları bulması, cinayetler'i aydınlatması ile milyonlarca kişinin sevgisini kazandırdı. Müge Anlı'nın ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlarda.

screenshot-10-001.jpg

Her bölümde karşımıza çıkan farklı insanlar ve çaresizlikleri bizleri her gün derinden etkiliyor. Ayrıca Müge Anlı dik duruşuyla Esra Erol ve Didem Arslan Yılmaz’ ada rakip. Müge Anlı ve programı için öyle bir olay yaşandı ki herkes hayrete düştü. Kadın programcıların yayında duruşu, insanları cesaretlendirmesi sonucunda twitter’ da son 1 aylık sürede muhteşem paylaşımlar gerçekleştirildi. Müge Anlı' nın bu başarısı adına güzel sonuçlar getirdi. Sunuculuk yapan ve ünlüler Acun Ilıcalı, İbrahim Tatlıses, Demet Akalın, Alişan, Hüner Coşkuner, Cem Yılmaz, Hande Erçel, Aleyna Tilki, İrem Derici, Serenay Sarıkaya, Esra Erol, Seda Sayan, Sezen Aksu, Hülya Avşar, Neslihan Atagül, Hadise, Sibel Can ve Melis Sezen yer aldı. Şubat ayının en çok konuşulan ünlü isimleri listesinde en başta Müge Anlı yer alıyordu.

Müge Anlı'nın listenin en başında yer almasıyla yazılı basın, görsel medya, internet medyası olmak kaydıyla tüm verileri tek tek paylaştılar. Müge Anlı takdirleri topladı. Medya takip merkezi 1 Şubat ile 28 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen 4 binden fazla gazete, dergi ve televizyon kanalında ayrıca 10 binden fazla internet sitesinde gerçekleştirilen araştırma sonucu ile Müge Anlı ilk sırada yer aldı. 131 yazılı basın haberi, 119 görsel basın, 4407 internet medyası haberi ile takdir topladı. Yayınlanan bu sonuca göre Müge Anlı ilk listede yer alıyor. Arkasına Acun Ilıcalı, İbrahim Tatlıses, Demet Akalın, Cem Yılmaz, Hande Erçel ve Esra Erol'da isimler de yer almaktadır. Esra Erol’ da 70 adet yazılı basın, 60 adet görsel basın ve 148 adet internet medyası haberi yer almaktadır. Esra Erol'da Müge Anlı arasında neredeyse 3 katı fark bulunmaktadır. Programına ara vermeden bütün hızıyla hafta içi her gün gündüz kuşağı ile devam eden Müge Anlı özellikle faili bulunmayan cinayetlere ışık tutması, kayıpları bulması çaresiz kişilere destek olması ile birçok insana umut vermektedir.