Mucize Doktor’un Ferman’ı Onur Tuna’nın Sevgilisi

FOX TV’nin iddialı dizilerinden Mucize Doktor’da rol alan Onur Tuna’nın yeni aşkı bakın kim çıktı…

Özel hayatıyla oldukça merak edilen Mucize Doktor’un Ferman’ı Onur Tuna’nın yeni sevgilisi Elif Doğan olduğu iddia edildi. Kendisi gibi oyuncu olan Elif Doğan ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

1.jpg

Oyunculuğunun yanı sıra şarkı bestelemesiyle de ön plana çıkan Onur Tuna, Elif Doğan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Tuna ile Yasak Elma dizisinde aynı seti paylaşan ünlü oyuncu Sevda Erginci, bu ilişkinin mimarı imiş.

4-001.jpg

‘’İzole Olmak Gerekiyor’’

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Onur Tuna, ‘’İlişkilerinde nasılsın?’’ diye sorulan soruya şunları söyledi, ‘’Delidolu ve kıskancım. Ancak bu ‘bunu giyemezsin’’ tarzında değil. Bunu daha tatlı yollardan yapan birisiyim. Bir kadın da bence bunu ister.

​​​​​​​7.webp​​​​​​​

‘’Sahiplenilmek, merak edilmek. Ben de öyleyim, merak edilmek isterim yoksa neden ilişki yaşayayım ki? Birinin beni sahiplendiğini bilmek muazzam bir şey. Gerçek sahiplenme de varsa biraz fedakar olman gerekiyor.​​​​​​​

2-001.jpg​​​​​​​

Kolay değil ilişki yaşamak. O yüzden izole olman gerekiyor. İnsanlar birbirini hemen yanlış algılayabiliyor. Bunun da ilişkiye zararı oldukça fazla’’ ifadelerini kullandı.

"O an aşkın bittiğini düşünmek büyük hata"

Onur Tuna’ya sorulan ‘’Aşkı nasıl tanımlarsın?’’ sorusuna şöyle cevap verdi, ‘’Aşk bir takıntıdır. Dokunduğun, birlikte uyuduğun, vakit geçirdiğin, hormonlarınla yaklaştığını birini alışkanlık haline getirirsin.

5.jpg​​​​​​​

Aşk başta oldukça yoğun başlar sonrasında dengeye oturur. O an aşkın bittiğini düşünmekte büyük haya. Olay dengeye oturuyor, biten bir şey yok. Bitse zaten herkes birbirinden gider’’ ifadelerini kullanmıştı.