Maraşlı’nın Mahur’u Ali Boz’un gerçek mesleği

Ünlü oyuncu Burak Deniz ile rol aldığı ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın Mahur’u genç oyuncu Alina Boz’un mesleği herkesi şok etti.

Pazartesi gecesi ATV ekranlarından Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı ‘’Maraşlı’’ dizisi oldukça seviliyor.

1.jpg

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın başrollerini üstlendiği dizi yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi odağı oldu. Maraşlı ve Mahur’un aşk sahneleri ise büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

2.jpg

Konusuyla çok konuşulan Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekiyor. Mahur karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncu Alina Boz ise sosyal medyayı sallıyor. Güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekiyor.

4.jpg​​​​​​​

Başarısı ve güzelliğinin yanı sıra Alina Boz’un oyuncuk kariyerinden önceki mesleği herkesi şaşırttı.

3.jpg​​​​​​​

Anne tarafından Rus ve Baba tarafından da Türk olan ünlü oyuncu Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümünden mezun olduğu belirtildi.

5.jpg

Alina Boz Kimdir?

Alina Boz, 14 Haziran 1998 yılında Rusya’nın başkenti Moskova’da dünyaya gözlerini açtı. Babası Bulgaristan göçmeni bir Türk, annesi ise Rus olan Alina Boz, ilkokul yıllarına kadar Rusya’da kaldı.

​​​​​​​6.jpg​​​​​​​

Ailesinin işlerinden kaynaklı Türkiye’ye dönen Alina Boz yedi yaşında İstanbul’a ilk defa geldi. Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümünü kazandı. Mezun olmasından sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmeye hak kazandı.