Leyla ile Mecnun haberleri doğrulandı: dizi çekilecek!

2011 ila 2013 yılları arasında TRT1 ekranlarında yayımlanan fenomen dizi Leyla ile Mecnun ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Bir dönemin efsane dizilerinden birisi olan Leyla ile Mecnun, yeniden çekilmeye hazırlanıyor. Dizide İskender karakterine hayat veren Ahmet Mümtaz Taylan, TV100 muhabirlerinin kamerasına takıldı. Taylan, diziyle ilgili haberleri doğruladı.

fft371-mf33143547.jpg

Geçtiğimiz haftalarda Leyla ile Mecnun dizisinin tekrar çekileceğine dair haberler gündemde yer almıştı. Fenomen dizinin milyonlarca hayranı dizinin tekrar başlamasını yıllardır istiyordu. Yapılan açıklamalar sonrasında ise ekipten herhangi bir açıklama gelmemişti. Ahmet Mümtaz Taylan ise bu sessizliği bozdu.

‘’Haberler Doğru’’

Ahmet Mümtaz Taylan, TV100 kameralarına Cihangir’de kızıyla birlikte yakalandı. Usta oyuncu ve kızıyla yapılan röportajda dizinin hayranlarını sevindiren bir haber geldi. Leyla ile Mecnun hayranlarına güzel haber Ahmet Mümtaz Taylan’dan geldi.

3-001.jpg​​​​​​​

Leyla ile Mecnun’u çok özlediğini belirten Taylan, ‘’diziyle ilgili çıkan haberler doğru’’ dedi. Taylan, dizinin kesin çekileceğini belirtmeyerek, belirli çalışmaların yapılması gerektiğini aktardı. Yeni kadronun olmasının zor olacağını da aktaran Taylan, önümüzdeki günlerde her şeyin netleşeceği bilgisini verdi.