Kurtlar Vadisi ve EDHO birleşti!

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çok tartışılan dizilerden birisi olmayı başardı. O kadar fazla sevilen dizi, hayranları tarafından birçok tartışmaya neden oldu. EDHO hayranları dizisinin artık adının değişmesi gerektiğini savundu.

5 Sezondur ekranlarda reyting rekoru kırmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, milyonlarca izleyenini ekrana kilitliyor. Fakat dizi o kadar çok seviliyor ki seyircilerden farklı farklı istekler geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yıllar önce yayınlanan fenomen dizi Kurtlar Vadiye benzemesi hayranlarının dikkatlerinden kaçmadı.

5fc6a6eebf2144119c1f330e-001.jpg

Birçok Kurtlar Vadisi oyuncusu zaman zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a konu oldu. Bunların yanı sıra bu oyuncuların diziye dahil olmasıyla birlikte yapımın çizgisi oldukça değişti. Diziye, Kurtlar Vadisi’nden birçok ismin katılmasıyla hayranları yeni önerilerde bulundu.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-h1598812157-620a13-001.jpg

Dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isminin değiştirilerek ‘’Kurtlar Vadisi Eşkıya’’ ismini getirdi. Dizinin hayranları sosyal medya hesabı üzerinden bu kampanyayı başlattı. Kısa bir süre içerisinde de en fazla konuşulan konulardan birisi olmuştu.

esiyadunyayahukumdarolmaz-16-9-1606741548-001.jpeg​​​​​​​

Kurtlar Vadisi dizisinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımına katılan bazı isimler ise şu şekilde oldu; ‘’Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sürmeli, Müfettiş Kane rolüyle dikkat çeken Gülüner gibi. Dizis reyting rekorları kırmaya devam ediyor.