Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin Başrolde Olacağı Netflix Dizisinden Fotoğraflar Paylaşıldı!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin Başrolde Olacağı Netflix Dizisinden Fotoğraflar Paylaşıldı!

Uzun zamandır beklenen ve konuşulmaya başlanan Bir Denizaltı Hikayesi adlı yerli dizinin çekimleri devam ederken, diziden gelen bazı kareler diziyi gündeme taşıdı.

 

Uzun zamandır beklenen ve konuşulmaya başlanan Bir Denizaltı Hikayesi adlı yerli dizinin çekimleri devam ederken, diziden gelen bazı kareler diziyi gündeme taşıdı. Yöntemenliğini Tolga Karaçelik’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci gibi iki büyülü isim bulunuyor.

602a30fe554280052c21cd1f.jpg

Son yıllarda Netflix’in Türkiye’den birçok yapıma destek olması ile birlikte ülkemizden ciddi dizi ve film yapımları ardı ardına yayınlanmaya başladı. Bir Başkadır, Atiye, 50 Metrekare gibi başarılı dizilerden sonra şimdi de Bir Denizaltı Hikayesi, Netflix’te yerini almaya hazırlanıyor. Yeni bir tarz olan ve daha önce ülkemizde çok fazla denenmeyen bilim kurgu türüne örnek olarak gösterilen dizinin çekimlerine İzmir’de devam ediliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci dışında; Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran gibi başarılı oyuncularında dizide yer alacağı oyuncu kadrosu oldukça zengin görünüyor. İzmir Foça'da devam eden dizinin çekimlerinden gelen fotoğraf herkeste büyük bir heyecana neden oldu.

 

Dizinin Adı Henüz Belli Değil! Bir Denizaltı Hikayesi İle Anılıyor!

Dizinin çekimleri devam ederken, elde edinilen bilgiye göre henüz dizinin isminin net olmadığı öğrenildi. Bir Denizaltı Hikayesi olarak isimlendirilen yapımın çekimleri devam ederken, dizin isminin ne olacağı ise merak konusu. Şu an için Bir Denizaltı Hikayesi ismi ile anılan dizinin bu isimle özdeşleşmesi nedeniyle senaristlerin dizinin isminin bu olmasını istedikleri iddia edildi.

bir-denizalti-hikayesi.jpg

Dizinin konusu iki farklı yaşamlardan gelen insanın ortak birlikteliğine odaklanırken; özgür ruhlu bir dalış eğitmeni ile deniz biyologunun hikayesine odaklanılıyor. Bir kıyamet sonrası filmi olacağı açıklanan dizinin bilim kurgu anlamında ülkemizde ilk olacağı belirtilirken, dizi çekimlerinden gelen yeni kareler oldukça büyük heyecana neden oldu. Paylaşılan karelerde Özge Özpirinçci, Kıvanç Tatlıtuğ ve yönetmen Tolga Karaçelik’in çekimlere büyük bir ciddiyetle devam ettikleri görüldü.