Kırmızı Oda’nın Kadrosuna Flaş Transfer…

TV8 Ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna Melisa Aslı Pamuk’u dahil edildi. Hikayesiyle izleyicileri şaşırtacak olan Pamuk’un hangi bölümde diziye dahil olacağı ise merak ediliyor.

Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İç Kitabından uyarlama olan Kırmızı Odanın yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. Dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Verda Pars tarafından kaleme alınıyor.

4-001.jpg

Dizinin başrolünü ise usta oyuncu Binnur Kaya üstleniyor. TV8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda yeni hikayesi ve karakteriyle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

5-001.jpg

Travmalar Ekrana Geliyor

Kadrosuna sürekli olarak yeni oyuncuların dahil olduğu Kırmızı Oda dizisinde bu sefer Melisa Aslı Pamuk da katıldı. Son olarak Hay Sultan dizisinde rol alan Melisa Aslı, henüz detayları belli olmasa da Kırmızı Oda’ya transfer edildi.

63600210-66592679.jpg​​​​​​​

Başından oldukça kötü olayların geçtiğini bir kadının çocukluk yıllarından yaşadığı travmaların da ekrana getirileceği karakter olacağı düşünülüyor. Kırmızı Oda’nın yeni bölümü ise oldukça merak ediliyor.