İmirzalıoğlu’ndan Sinem Kobal’a 2 milyonluk hediye

İmirzalıoğlu’ndan Sinem Kobal’a 2 milyonluk hediye

Geçtiğimiz aylarda anne olan Sinem Kobal, TV100’den Magazin Hattı kameralarına yakalandı. Ünlü oyuncuya birçok soru soruldu.

Geçtiğimiz Ekim ayında kızı Lalin’i kucağına alan Sinem Kobal, yakın dostu olan Burçin Terzioğlu ile Etiler’de görüntülendi. Aldığı doğum kilolarından hızlı bir şekilde kurtulan Sinem Kobal, görenleri oldukça şaşırttı.

5e280789bf2144105cd9ea71.jpg

Son olarak bir dijital platform için çekilen ‘’Hükümsüzler’’ dizisinden başrol oynayan Burçin Terzioğlu, dizinin devam edeceğine dair açıklamalar yaptı.

Sinem Kobal zamanın büyük bir kısmını 5,5 aylık olan bebeği Lalin’e ayırdığını aktardı. Sinem Kobal’ın kızı Lalin’in babası Kenan İmirzalıoğlu’ndan çok kendisine benzediğini aktaran ünlü oyuncu, dikkatleri üzerine çekti.

2.webp

Sinem Kobal çocuğu için ‘bakıcı tuttu’’ iddialarını da yalanladı ve çocuğuna bakıcı tutmadığını belirtti. Kobal çok özlediği dizi ve film setlerine ise şu an dönmeye hazır olmadığının altını çizdi.

1.jpg​​​​​​​

Ünlü oyuncu ‘’Lalin’le ilgili reklam teklifi gelirse kabul eder misiniz?’’ sorusuna da cevap vermek istemedi. Bunların yanı sıra Sinem Kobal, 2 milyon TL değerindeki 2021 model yeni arabasıyla dikkatleri üzerine çekti. Muhabirler, Sinem Kobal’a ‘’Araba eşinizin doğum günü hediyesi mi?’’ diye sordu.