Hülya Avşar’ın tokadı: hastanede bitti!

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, ‘’Hale Ilgaz’’ karakterine hayat verdiği dizide senaryo gereği rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na tokat attı. Ancak atılan tokat Ertuğrul Postoğlu’nun çenesini çıkarttı.

Hülya Avşar’ın FOX ekranlarında başrolünü oynadığı ‘’Masumiyet’’ dizisinde akıl almaz olay! Oyuncu arkadaşına senaryo gereği tokat atan Avşar, Postoğlu’nun çenesini çıkarttı. Avşar’ın attığı tokat sonrasında Postoğlu’nun çene kemiği çıktı. Acı içinde yere yığılan 54 yaşındaki oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı.

3-001.jpg

Rol arkadaşından birçok kez özür dileyen Hülya Avşar, kendi kuzeninin sahip olduğu özel hastaneye Postoğlu’nu götürdü. Akademik Hospital’a götürülen oyuncunun durumu iyi. Milliyet gazetesinden Umut Ünver’in kaleme aldığı haberde, yaşanan olay sonrasında Masumiyet dizisinin durdurulmak zorunda kaldı.

2-001.jpg​​​​​​​

‘’Deniz’in Günahını Alıyorlar’’

Avşar, aynı dizide rol arkadaşı olan Deniz Çakır’ın sette makyöz ile tartışma yaşadığı ve karavan krizi çıkardığı haberle ilgili olarak da konuştu. Avşar sonrasında şunları ekledi;

11-001.jpg​​​​​​​

"Yok canım Deniz dünyada tanıdığım en tatlı insanlardan bir tanesi. Bizim daha önce bir çalışmışlığımız var ve oradan biliyorum. Böyle bir hali tavrı olsaydı o zamandan bilirdim. Öyle bir şey yok. Deniz’in çok günahını alıyorlar. Çok iyi oyuncu."