Hazal Kaya’dan Ali Atay’a romantik kutlama

Hazal Kaya, kendisi gibi Sinema ve TV oyuncusu olan Ali Atay’ın doğum gününe kutladı. 45. Yaşına giren Ali Atay, duygusal bir mesajla kutlayan Hazal Kaya, ‘’iyi ki doğdun hayatımın aşkı’’ dedi.

Türkiye’nin en önemli oyuncu ve yönetmenlerinden birisi olan Ali Atay, 45 yaşına bastı. Hazal Kaya da eşinin doğum günün sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı bir mesaj ile kutladı. 2019 yılında Nikah masasına oturan çift, aynı sende oğulları Fikret Ali’yi kucakların almıştı. Ailenin yeni mutlu pozlarına bir yenisi daha eklendi.

2346055-810x458.jpg

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, 45. Yaşına basan eşinin doğum günün Instagram hesabı üzerinden kutladı. Hazal Kaya, sosyal medya hesabı üzerinden oğlu Fikret Ali ve Ali Atay’ın fotoğraflarını paylaştı.

5ec583f7ae298b5fcb24949a.jpg

"İYİ Kİ DOĞDUN"

Hazal Kaya paylaşımında şunları söyledi; ‘’İyi ki doğdun hayatımın aşkı. Gülüşünü sevdiğim... Birlikte huzurla kutladığımız nice yılların olsun. İyi ki bizimsin" ifadelerini kullandı. Kaya’nın paylaşımı ise birçok beğeni aldı. Birçok ünlü isim de yorum yaptı.

Hazal Kaya Paylaşımı

30 yaşında olan Hazal Kaya, geçtiğimiz Şubat ayın eşiyle evliliklerinin ikinci yıl dönümünü kutlamıştı. Birlikte çekilen kareleri paylaşan Hazal Kaya şunları ekledi; "İlk tatilimizde çekmeyi akıl ettiğimiz nadir fotoğraflardan biri, en sevdiğimiz... Fotoğraf çekmeyi unutacağımız keyifte nice anılarımıza sevgilim! Sana çok aşığım. İyi ki evlendik" notunu düşmüştü.