Hande Erçel Partneri Kerem Bürsin’ Den Uzak Kalamıyor

Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol arkadaşı olan Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti hakkında aşk dedikoduları hiç bitmeyen ikilinin şimdi de yeni bir gündem ile geldiler.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol arkadaşı olan Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti hakkında aşk dedikoduları hiç bitmeyen ikilinin şimdi de yeni bir gündem ile geldiler. Hande Erçel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta dikkatleri üzerine çekti. Gittiği spor salonunda kahve içen Hande Erçel , Kerem Bürsin' e, davete bulununca çiftin sevenleri heyecanlandı. Hande Erçel Instagram hesabında 20 milyon takipçisi olan ve özel hayatına dair bir çok paylaşımı bulunmasıyla gündemden düşmüyor. Erçel, son olarak yaptığı paylaşımla spor salonunda yaptığı bir paylaşım çok konuşuldu ve dikkatleri üzerine çekti.

KEREM BÜRSİN' E SESLENDİ

screenshot-4.jpg

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Hande Erçel, son yaptığı paylaşımda da rol arkadaşı olan ve bir süredir adı aşk dedikoduları ile alınan Kerem Bürsin' e seslenerek kahve içmeye davet etti. screenshot-3.jpgSıfır makyaj haliyle spor salonunda paylaşım yapan güzel oyuncu, Bürsin' i etiketleyerek ' kahve gelmiş haberin var mı?’ notunu yazıp story paylaştı. Hande Erçel’ in bu paylaşımını gören takipçileri ise rol arkadaşı hakkında “Kerem Bürsin’ den uzak kalamayınca kahve içmeye davet etmiş.” Yorumunda bulundu.

ERÇEL’ İN PAHALI EV KIYAFETİ ÇOK KONUŞULDU

screenshot-1.jpg

Güzel oyuncu Hande Erçel attığı her adımda adından oldukça söz ettiriyor. Geçtiğimiz günler de pahalı ev kıyafetleri ile kombin yapıp ayna karşısında içinde çiçekler bulunan bir fotoğraf paylaşan Erçel’in giydiği hırka, bluz ve şortun toplam maliyeti 1167 TL tutmaktadır. ( Hırka 529 TL bluz 339 TL şort ise 299 TL değerinde )