Fenomen Dizi Sadakatsiz'den üzen karar!

Yeni sezonun en fazla dikkat çeken dizilerinden birisi olan Sadakatsiz’in sezon finali tarihi belli oldu. Uzun süredir sette yaşanan korona virüs vakalarıyla gündeme gelen dizi, sezon finalini gerçekleştirmek için hazırlıklara başladı.

Kanal D’nin iddialı dizilerinden Sadakatsiz, izleyicisini üzen bir karar aldı. Şimdiye kadar 28 bölümü yayınlanan dizinin 32. Bölümüyle birlikte sezon finali yapmasına karar verildi. Herhangi bir aksaklığın yaşanmaması durumunda da dizi 2. Haziran tarihinde ekran macerasına ara verecek.

5f8775ed7152d821c49643fa.jpg

Sadakatsiz Sezon Finali Ne Zaman?

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisi şimdiye kadar 28 bölüm yayınlandı. Dizisinin 32. Bölümle birlikte sezon finali yapmasına karar kılındı. Alınan bu karar ise dizinin hayranlarını oldukça üzdü. Sezon finalinin biraz daha geç olmasını bekleyen seyirciler, önümüzdeki haftalarda gerçekleşen sezon finaliyle ekrana veda edecek.602d81a779da3e0c7475194e.jpg

Dizinin 2. Sezon hazırlıkları ise Eylül ayı itibari ile devam edeceği 33ç bölümüyle ikinci sezonuna devam etmesi bekleniyor. Kadrosunda Melis Sezen, Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi isimleri barından dizi, bu sezonun en fazla izlenenlerinden birisi oldu.t25-sadakatsiz-18-bolum-full-987.jpg

BBC yapımı Doctor Foster’dan uyarlanmış olan dizi, orjinalinden çok daha büyük bir etkiyi de yarattığını söylemek mümkün. Dizinin gelecek sezonda da reytning rekorları kırması bekleniyor.

korona-sadakatsiz-i-de-vurdu-sadakatsiz-yeni-bolum-yayinlanacak-mi-1618406747.jpg​​​​​​​

Burak Sergen Na​​​​​​​sıl?

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından olan Burak Sergen, geçtiğimiz haftalarda peş peşe gelen korona virüs vakalarından nasibini almıştı. Usta oyuncu korona virüse yakalanmıştı. Yaklaşık olarak 2 haftadır da hastanede yatıyor. Entübe edildiği bilgisi paylaşılan usta oyuncunun şu an sağlık durumu iyi gittiği aktarıldı.