FOX TV, sevilen dizinin fişini çekti!

Yaz sezonuna başlamaya oldukça az bir süre kalırken birçok dizi final yaparak yeni yapımlara imza atmaya başlıyor. FOX ekranlarında yayımlanan Kefaret dizisinin de fişi çekildi.

25 Film imzalı Kefaret dizisi de final yapan yapanlar kervanına katılmaya hazırlanıyor. FOX TV ekranlarında Pazar gecesi yayınlanan Kefaret dizisinde final şoku. Gelen bilgilere göre kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Tolga Güleç ve Ege Kökenli gibi isimlerin üstlendiği Kefaret dizisi final yapacak.

98956f205624017316a480d151c9b094-640x640.jpg

Zülfü Livaneli’nin hikayesi üzerinden kaleme alınan ve Türkiye’nin önemli yazarlarından birisi olan Mahinur Ergun tarafından senaryolaştıran Kefaret, her bölümde farklı bir konuyla izleyicisinin karşısına çıkıyordu. İzleyicilerle farklı bir şekilde temas etmeye çalışan proje yaşanan aksaklıklardan kaynaklı ve reyting yetersizliği fişinin çekilmesine sebep oldu.

kefaret-1-bolum-2-fragmani-yayinlandi-h410155-e811a.png​​​​​​​

Kefaret dizisinin başrollerini ise oldukça önemli isimler üstleniyordu. Mert Fırat, Yurdaer Okur ve Nurgül Yeşilçay gibi isimlerin dizide başrol oynamaktaydı. Kasım ayından bu yana ekranlara gelen Kefaret dizisi bu hafta 23. Bölümüyle sevenlerine veda edeceği öğrenildi.