Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Şok! Final Yaptıracak Ölüm!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Şok! Final Yaptıracak Ölüm!

ATV’nin sevilen dizisi ve Salı günleri adeta izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16 Şubat’ta 182. Bölümü ile ekranlara gelecek.

 

ATV’nin sevilen dizisi ve Salı günleri adeta izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16 Şubat’ta 182. Bölümü ile ekranlara gelecek. Yayınlanan 18. bölüm fragmanında Alparslan Çakırbeyli’nin vurulduğu görülürken, karakterin ölüp ölmeyeceği büyük merak uyandırıyor. Dizinin en sevilen karakterleri başında gelen Alparslan’ın vurulmasının net şekilde görüldüğü fragmanda Alparslan’ın ölmesi dizide büyük bir kopuşun yaşanacağı anlamına geliyor.

Eşinin kaçırılması ile birlikte Hızır Çakırbeyli, Fuat’ın peşine düşüp onu öldürdükten sonra baş düşman Fethi ise Hızır Çakırbeyli için daha büyük planlar yapmaktadır. Hızır Çakırbeyli’ye kendi mekanında pusu kuran ve onu kendi mekanında öldürmek isteyen Fethi, Fuat’ın ölümü sonrası gözünü karartmıştır. Hızır Çakırbeyli’nin otelinde karşılaşan ikili burada büyük bir çatışma içine girerler. Fragmanda silahların fazlasıyla ateşlendiği görülürken, son saniyelerde Fethi’nin Alparslan Çakırbeyli’yi arkasından vurduğu görülüyor. Vurulan Alparslan Çakırbeyli’nin öldüğü yüksek sesle konuşulmaya başlanırken, sosyal medyada diziyi takip eden izleyiciler Alparslan’ın ölmesi ile birlikte diziyi bırakacaklarını söylediler.

Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan ve Hızır Çakırbeyli’nin adeta göz bebeği durumunda olan yeğeni Alparslan Çakırbeyli’nin izleyicilerde yarattığı etki o kadar büyük ki onun ölmesi halinde birçok dizi izleyicisi diziyi bırakacaklarını söylüyor. Fragman’da arkasından vurulup düşmesi üzerine büyük ihtimalle ölecek olan Alparslan’ın 182. Bölümde gerçekten ölüp ölmeyeceği ise büyük merakla bekleniyor. Salı günü saat 20:00’da ATV’de yayınlanacak EDHO’nun izleyicisi dizinin bu bölümünü adeta iple çekiyor.