EDHO'ya Şok! Yeni Dizi İçin Ayrılıyor!

EDHO'ya Şok! Yeni Dizi İçin Ayrılıyor!

ATV kanalında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi her hafta rekorlar kırmaya devam ederken, dizinin oyuncularına da sık sık yeni proje teklifleri de gelmeyi sürdürüyor.

 

ATV kanalında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi her hafta rekorlar kırmaya devam ederken, dizinin oyuncularına da sık sık yeni proje teklifleri de gelmeyi sürdürüyor. Son iddialara göre EDHO’nun sevilen karakteri Alparslan Çakırbeyli’nin diziden ayrılabileceği konuşuluyor. Yine ATV ekranlarında başlayacağı söylenen ve kulislerde yavaş yavaş ısınan yeni dizinin başrol oyuncusu olacağı düşünülen Yunus Emre Yıldırımer’in yakın zamanda EDHO’dan ayrılabileceği konuşuluyor.

2911218-810x458.jpg

Oynadığı karaktere kattığı ruh ile dizinin en sevilen iki isminden biri olan Yunus Emre Yıldırımer’e gelen teklifler oldukça fazla. Kısa sürede dizi severlerin vazgeçilmezi olan Yıldırımer’in oyunculuk performansı birçok yönetmen tarafından cezp edici geldi. ATV’de yaz aylarında yayınlanması düşünüldüğü iddia edilen bir dizinin başrol oyuncusu olacağı söylenen Yunus Emre Yıldırımer’den bu konuya dair henüz herhangi bir açıklama gelmezken, dizinin sıkı takipçileri böyle bir durumda diziyi izlemeyi bırakabilecekleri dahi konuşuluyor.