Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Final Yapıyor! Final Bölümü Ne Zaman?

TV8 ekranlarında 2 sezondur yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için final zamanı yaklaşıyor. Dizinin final bölümünün yayınlanacağı tarihi belli oldu.

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabında yer alan bir hikayeden uyarlanan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde macera sona eriyor. Engin Öztürk ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizide Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol bir süre önce diziye veda etmişti.

Reytinglerde Düşüş

Dizinin ilk sezonu reytingler açısından başarılı sonuçlar verse de ikinci sezon da işler pek istendiği gibi gitmedi. Dizi, Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Masumiyet gibi rakipleri karşısında reytinglerde tutunamadı ve izlenme oranları düşmeye başladı. Çelikkol’un vedasının ardından izlenme oranları giderek düştü. Total grubu reytinglerinde dizi ilk 10’a dahi girmeyi başaramadı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin final tarihi de netleşti. 2019 yılının Aralık ayından beri yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir, 43. bölümüyle 12 Mayıs günü final yaparak ekranlara veda edecek.

6064ddb3d265a217902ca16a.jpg