Canan Ergüder’den duygulandıran veda mesajı

Menajerimi Ara dizisinin önemli isimlerinden Canan Ergüder, göğüs kanserine yakalanmasından kaynaklı olarak diziden ayrılmıştı. Ünlü oyuncunun veda mesajı herkesi duygulandırdı.

Meme kanserine yakalanan yıldız oyuncu Canan Ergüder, sosyal medya hesabı üzerinden veda paylaşımı yaptı. Ünlü oyuncu Instagram hesabından ‘’ Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek" dedi.

3030808-810x458.jpg

Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder, başrolünü üstlendiği Menajerimi Ara dizisinden ayrılmak durumunda kaldı. Dizinin son çekim gününden çektirdiği fotoğrafları paylaşan oyuncu, diziye veda etti. Kemoterapi tedavisine devam eden oyuncuya birçok isimden destek mesajı geldi. Canan Ergüder’in sosyal medya paylaşımından şunları söyledi;

"Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum. Bu gece Menajerimi Ara'da oynadığım son bölüm olacak. Feris Dikmen'e zamansız veda etmek bana zor gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti"

Tüm ekip arkadaşlarına teşekkürlerini ileten "Feris'i oynamama vesile olan Ay Yapım ve Star TV'ye, bana bu süreçte yol gösteren yönetmenlerim Ali Bilgin, Deniz Çelebi Dikilitaş ve Elif Turgay'a ve bana bir harita veren Dix Pour Cent dizisi yanı sıra Yelda Eroglu, Yesim Çıtak, Ekin Atalar'a, ekranda beni muhteşem gösteren başta Selim Demiratar olmak üzere tüm kamera arkası ekibime, beraber oynarken paslaşmaktan büyük zevk aldığım tüm oyuncu arkadaşlarıma ve bana partnerliğiyle örnek olan Serhat Teoman 'a sonsuz teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.