Camdaki Kız bekaret testi ŞOK ETTİ: sosyal medya ayağa kalktı!

Kanal D ekranlarının yeni dizisinden birisi olan Camdaki Kız yoğun tepki aldı. Bugün yeni bölümü yayımlanan dizide, ‘bekaret testi’ yoğun tepki aldı.

Kanal D ekranlarının iddiaları dizilerinden birisi olan Camdaki Kız, sosyal medyanın gündemine düştü. 22 Nisan Perşembe üçüncü bölümüyle yayımlanan dizinin başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer gibi isimler üstleniyor. Dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

606f3c9c55427e09389e5118.jpg

‘Bekaret Testi’ Tepkisi

Dizinin yayınlanan son bölümünde Nalan karakteri bir jinekolog tarafından bekaret kontrolünün yapılmasından kaynaklı yoğun tepki aldı. Nalan karakterini ise Burcu Biricik canlandırıyor.

ezmvqvhxoaanckn.jpg​​​​​​​

Dizide bekaret testine sokulan Nalan karakteri, sosyal medyada oldukça tepki aldı. Birçok kullanıcı ’bekaret testini normalleştirme’ sebebinden kaynaklı tepki gösterdi.

ezmvqvrxiaqeru3.jpg​​​​​​​

Akıllara Hazal Kaya Geldi

Türkiye’nin ünlü oyuncularından Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinde de buna benzer bir sahnenin olduğu ve bunu reddettiğini yıllar önce açıklamıştı. Hazal Kaya’nın reddetme gerekçesi ise bu durumun normalleştirmesinden kaynaklı olduğu aktarılmıştı.

kapak-174237.jpg​​​​​​​

Hazal Kaya o dönemlerde şunları söylemişti; ‘’Adını Feriha Koydum dizisi benim için ağır bir tecrübeydi. Bunu normalize etmemek için sahneyi oynamak istemediğimi belirttim. Sahne atıldı ancak o kadar eleştiri aldım ki sağlığım bozuldu. Şeker hastalığımda o dönemlerde çıktı’’ demişti.