Burak Sergen entübe edilmişti: yeni açıklama

Burak Sergen entübe edilmişti: yeni açıklama

Başrollerini Caner Cindoruk ve Cansu Dere gibi isimlerin paylaştığı Sadakatsiz dizisin setinde korona virüs yakalanan Burak Sergen, hastaneye kaldırılıp entübe edilmişti. Burak Sergen’in oğlu Cansın Ergen konuyla ilgili açıklama yaptı.

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Burak Sergen, 12 Nisan Pazartesi günü rahatsızlanmasından kaynaklı apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede korona virüsten şüphelenen doktorlar, Burak Sergen’e test yapmıştı. Test sonucu da pozitif çıkmıştı.

burak-sergen-entube-edildi-1619007163.png

Solunum güçlüğü yaşan usta oyuncu yoğun bakıma kaldırılmıştı. Sonrasında ise uzun bir tedavi sürecine girmişti. Yoğun bakımda nefes almakta güçlük çeken Burak Sergen daha sonrasında entübe edilmişti. Ünlü oyuncunun nişanlısı ise sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak akciğerlerinde enfeksiyon olduğunu ve solunum güçlüğü çektiğini aktarmıştı.

Sevindiren Haber Geldi

Burak Sergen’in oğlu Cansın Sergen bugün sosyal medya hesabı üzerinden babasının entübeden çıkarıldığını aktardı. Solunum zorluğu çekmesinden kaynaklı olarak Burak Sergen hala yoğun bakımda tutuluyor. Cansın Sergen sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri aktardı;

cansin-sergen-mgvf.jpg​​​​​​​

‘’Arkadaşlar babam entübeden çıkarıldı, en kısa zamanda yoğun bakımdan çıkarılacak. Durumu iyiye gidiyor.’’