ATV’nin Fenomen Dizisi İçin Son Yaklaşıyor!

Yaz aylarında büyük umutlarla ekranlara gelen diziler reytinglerde bekleneni veremediği için final yapmaya devam ediyor. ATV’nin fenomen dizilerinden olan Akıncı için de finalin yakın olduğu ifade ediliyor.

ATV’de yeni sezona iddialı giren dizilerden bir tanesi de arkasında NTC’nin olduğu Akıncı dizisi olmuştu. Süper kahraman temalı dizi ekranlara iyi bir giriş yapmasına rağmen sonraki bölümlerde beklenen performansı veremedi. Akıncı dizisinin 4 bölüm sonra ekranlar veda etmesi bekleniyor.

akinci.jpg

Akıncı dizisi 20. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Akıncı Dizisi Konusu Nedir?

İdealist bir tarih öğretmeni olan Fatih, okuldan mezun olduktan sonra babasının bir arkadaşı ile karşılaşır. Fatih, babasının aslında bir Akıncı Beyi olduğunu ve görev sırasının kendisine geldiğini öğrenir. Fatih, babasının arkadaşı Orhan tarafından uzun bir süre eğitilir ve ülkesine karşı oluşturulan tehditlerle mücadele etmeye başlar.

Fatih’in hayatı artık ikiye ayrılmıştır, gündüzleri tarih öğretmeni olan Fatih, geceleri düşmanların korkulu rüyası Akıncı’ya dönüşmektedir. Akıncı, hem babasının intikamı almaya hem ülkesini tehditlerden korumaya hem de imkansız bir aşk da başarılı olmaya çalışacaktır.

806x378-akinci-12-bolum-canli-izle-akinci-yeni-bolum-canli-izle-1616164251560.jpg