Atiye yeni sezon ne zaman: Atiye ne zaman başlayacak?

Atiye yeni sezon ne zaman: Atiye ne zaman başlayacak?

Netflix iddialı Türkiye dizilerinden Atiye’nin yeni sezonun ne zaman başlayacağı oldukça merak ediliyor. Seyircinin hayranları ‘’Atiye 3. Sezon ne zaman, Atiye ne zaman?’’ gibi soruların cevaplarını araştırıyor.

 

Netflix’in iddialı dizilerinden Atiye, 2. Sezonuyla herkesin dilini damağında bırakmıştı. Beren Saat, Mehmet Günsur, Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonu için açıklamalar bekleniyor. İlk 2 sezonuyla adından sıkça söz ettiren Atiye ne zaman başlayacak? Atiye yeni ne sezonu ne zaman? Netflix Atiye dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? sorusu, dizisinin hayranları tarafından merak ediliyor. Netflix’in iddialı dizilerinden birisi olan Atiye’nin başrollerini Türkiye’nin önemli oyuncuları üstleniyor.

atiye-gobeklitepe-gercek-mi-listelist-1.jpg

Atiye Ne Zaman Başlayacak?

Atiye’nin yeni sezonun ne zaman başlayacağına dair araştırmalar devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ikinci sezonuyla ekranlara gelen dizinin, yeniden çekimlere başladığı iddia edildi. Dizinin başrolünü üstlenen Beren Saat ise yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu.

atiye-netflix-beren-saat-dava.jpg

Atiye’nin 3. Sezon çekimleri korona virüsten kaynaklı olarak durduruluştu. Alınan kararlar ve tedbirler doğrultusunda 3. Sezon çekimlerine yeniden start verildiği iddia ediliyor. Beren Saat ise Atiye dizisinin 3. Sezonu hakkında şunları söyledi;

12.jpg

"Yeni Ay'da başladık çekimlere, Atiye'nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye'nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun."