24 Şubat 2020 Pazartesi
  • BIST

   114.789
  • ALTIN

   325,886
  • DOLAR

   6,1174
  • EURO

   6,6396

  Künye - iletişim

  Haber Ay Kurucusu ve Sahibi

  Haber Ay Medya Hizmetleri

  Mail: info@haberay.com.tr

  Reklam ve Pazarlama

  info@haberay.com.tr

  Adres : Ortaköy Mahallesi, Üç Yıldız Sokak NO 2/1 , Ortaköy, Beşiktaş / İSTANBUL

  Whatsapp İhbar Hattı : +90 532 100 96 27 ( ARAMALARA KAPALIDIR

  Yazılım ve Sistem Yönetimi

  Cm bilişim

   

  Haberay.com.tr,  Doğan Haber Ajansı ve İhlas Haber Ajansı Resmi Abonesidir..

  Haberay.com.tr'de yayınlanan tüm haber, yаzı, yorum ve görsеllеr izin alınmaksızın kullanılamaz.

  İzinli kullanımlarda isе kaynak belirtilmesi zоrunludur. .

  Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

  Haber Ay, kendi site adresi dışına verilen linklerin sorumluluğunu almaz.

  İletişim : info@haberay.com.tr

   

  Yasal Bildirimler İçin
   
  haberay.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir.
  İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
   
  Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@haberay.com.tr mail adresinden  bize ulaşabilirler.
   
  KULLANIM ŞARTLARI
   
  Haber Ay'da yayımlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları alıntı yapılan ve kaynak kısmına yazılan kurum/kişi/yazara aittir.
   
  Haber Ay'a ait özel haber ve analizler , kaynak gösterilerek iktibas edilebilir.
   

  Hukuka Aykırılık Bildirimi

  haberay.com.tr, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

  haberay.com.tr’nin kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. haberay.com.tr, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

  haberay.com.tr içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da  meslek birlikleri,

  – İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,

  – Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,

  – Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,

  – Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,

  – Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini

  Sunmak kaydıyla haberay.com.tr'nin adresine bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler editörlerimiz tarafından incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler haberay.com.tr'den en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.

   

   SİTEMİZ SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPMAKTADIR!
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın > info@haberay.com.tr