Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan Ayrıldı! Exxen'de Program Yapacak!

Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan Ayrıldı! Exxen'de Program Yapacak!

Moda programlarının ünlü ismi Kemal Doğulu, TV8'de yer aldığı Doya Doya Moda programından ayrıldı. Ayrılırken gözyaşlarına hakim olamayan Doğulu'nun Exxen'de yeni bir program sunacağı öğrenildi.

Moda programlarının vazgeçilmezi haline gelen Doya Doya Moda'da üzücü ayrılık yaşandı. TV8'de yayınlanan başarılı programda izleyiciler de dahil olmak üzere pek çok kişi gözyaşına boğuldu. Peki programdan ayrılan kişi kim oldu? Yıllardır jüri üyeliği yapan ve yapmış olduğu değerlendirmelerle izleyicinin gönlünde taht kuran Kemal Doğulu'nun ayrılığı çok konuşulacak. Programdan ayrılan Doğulu'nun yerine başka bir jüri üyesi gelecek mi?

Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan Ayrıldı!

Doya Doya Moda programından ayrılan Kemal Doğulu'nun son defa programa çıktığı ve gözyaşları içinde veda ettiği görüldü. Yaptığı açıklamada kendisini yıllar boyu izleyen izleyicilere, beraber çalıştığı takım arkadaşlarına sonsuz teşekkür ederken duygusal anlar yaşandı.

Kemal Doğulu Neden Ayrıldı?

Kemal Doğulu'nun neden ayrıldığına yönelik sorular sorulmaya devam ederken pek çok iddia ortaya atıldı. Ancak gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Acun Ilıcalı'nın bir süredir dile getirdiği Exxen projesinde bir program sunacağı öğrenildi. Sunacağı programın konusu estetik ve güzellik olacağından şimdiden büyük ilgi çekeceğe benziyor. Kemal Doğulu, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda programa katılabilmek için nasıl başvuru yapabileceklerine ilişkin bir görsel paylaştı. Exxen platformunda yer alacak ve şüphesiz en fazla izlenen programlar arasında yer alması beklenen yeni yapımda estetiğin hiç bilinmeyen yönleri ve güzelliğe dair pek çok detayın yer alması bekleniyor.

Kemal Doğulu'nun Exxen'e Geçmesi Çok Konuşuldu

Ayrıca yakın zamanda başlaması beklenen Exxen'de pek çok proje yer alıyor. Tolga Çevik'ten Youtube'de nam salmış Konuşanlar formatına kadar pek çok ünlü kişinin Exxen platformunda yer alacağı konuşuluyor. Survivor'da ün salan Cemal Can Canseven ve genç yaşına rağmen milyonlara hitap etmeye devam eden Aleyna Tilki'nin beraber dizide oynayacağı konuşuluyor. Böylesine geniş bir platformda kendisine yer bulan Kemal Doğulu'nun kariyeri açısından da önemli bir gelişme yaşandı diyebiliriz. Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalından yine Ilıcalı'nın kendi projesi olan Exxen'e olan transferi hiç de şaşırtıcı değil. 

Acun Ilıcalı, çalıştığı insanlar arasından Exxen'de fark yaratabilecek kişilerle çeşitli anlaşmalar sağlıyor. Kimi zamansa sosyal medyada popülerleşmiş programları kendi platformuna dahil ediyor. Başarılı olacağı düşünülen girişimin 2021 yılında aktif olması bekleniyor. Birçok program ve dizinin bu platformda yer alması bir yana, her yaştan insana hitap etmesi de girişimin ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

Doya Doya Moda'da Yeni Jüri Üyesi Kim Olacak?

Doya Doya Moda programında jüri üyesi sayısı 3'e düştü. Kemal Doğulu'dan oluşacak boşluğu hangi ünlü ismin dolduracağı ise henüz belirlenmedi. Bir ihtimal program 3 kişi ile yayın hayatına devam edebilir. Ancak henüz bir şey kesinleşmiş değil ve belki de yeni bölümde karşımıza oldukça sevilen bir jüri üyesi daha çıkabilir. Programın önümüzdeki zamanlarında veya yılbaşından sonraki bölümlerinde her şey daha net olacaktır.