Türk Kızılay’da çalışacak birden fazla personel aranıyor

Türk Kızılay tarafından danışma memuru ve hizmetli alımına dair iş ilanları yayınlandı. Alım yapılacak olan kişiler iççin şartlar ve İŞKUR iş ilan numaraları ilave edildi. Tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

11 Eylül 2021 17:38 Kamu
Türk Kızılay’da çalışacak birden fazla personel aranıyor

Türk Kızılay tarafından yapılan açıklamada bünyesinde çalışmak üzere personel alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Yapılan ilan da Türk Kızılay Kurumu boş kontenjanlarda istihdam edilme üzere 2 farklı netlikte kamu personelleri alınacak.

Başvuru yapacak kişiler için alım yapılacak unvanlara bakıldığında 1 adet hizmetli ve 1 adet danışma memuru olmak üzere toplamda 2 farklı unvandan 2 adet kamu personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Başvuruyu gerçekleştirmek isteyen adaylar için başvurular bugün itibariyle 08:00’dan itibaren başladı. Son başvuru tarihine bakıldığında ise 25 gün içerisinde 6 Ekim 2021 Tarihi saat 17:00 son gün olarak belirlenmiş oldu.

Başvuru Şekli ve Yeri Nasıl Olacak?

Başvuruda bulunacak kişiler için başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Başvurularda sadece belirtilen iş numaralarıyla birlikte başvuru gerçekleştirilecek. İş ilan numaraları olarak 00006244687 iş ilanları gerçekleşecek.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Danışma Memuru Alım şartları belirlendi. Bunlara göre en 20 yaşında olma, 35 yaşından büyük olmama adayların en az veya en fazla ön lisans mezunu olmaları. Microsoft Office programlarını kullanabilme, sigara kullanmayan, vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmamasıyla birlikte ve bayan olma şartlarıyla 1 adet danışma memur alımı gerçekleştirilecek.

Hizmetli Alımı şartları da Kızılay tarafından paylaşıldı. Bunlara göre, en az 25 yaşını tamamlamış olma, başvuru son tarihiyle birlikte 30 geçmemiş olma, en az B sınıfı ehliyete sahip olma şartları bulunuyor. 1 adet hizmetli personel alımı gerçekleşecek.

Bu detayların yanı sıra ilanlarda Balıkesir Büyükşehir ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartı aranmakta. Bunlardan kaynaklı olarak gerekli kriterlerin yerine getirilmesi son derece önemli.

Haberay.com.tr

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler