Şoför, işçi, güvenlik görevlisi personelleri aranıyor

Denizli Merkezefendi Temizlik Ulaşım A.Ş., İŞKUR üzerinden iş ilanı paylaştı. İşte tüm ilanlar.

12 Eylül 2021 08:56 Kamu
Şoför, işçi, güvenlik görevlisi personelleri aranıyor

Denizli Merkezefendi Temizlik Ulaşım A.Ş., İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanda kamuya çeşitli alanlarda işçi alacağını aktardı. Kurum kendi bünyesinde çalışmak üzere 5 çöp kamyon şoförü, 1 beden işçisi, 2 özel güvenlik görevlisini istihdam edeceğini belirtti. Alımların geçici olarak yapılacağını da hatırlatmakta fayda var.

Genel Şartlar Neler?

Denizli Merkezefendi Temizlik Ulaşım A.Ş., bünyesinde çalışacak olan kişilerin belirli şartları yerine getirmiş olması gerekiyor. Aksi takdirde kurumda çalışması mümkün değil. Genel çalışma şartlarını şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Kamu haklarında mahrumiyet olunmaması
  • Denizli/Merkezefendi ilçesinde yaşıyor olmak
  • Sigortalı bir işte çalışılmaması

Özel Şartlar Neler?

Özel şartlar ise, belirli alanlarda çalışacak kişilerin yetkinliğini önden tahlil etme süreci. Örneğin, araba sürücüsü varsa hangi ehliyet kimliklerine sahip ve yeterli mi? Kurumun paylaştığı özel şartları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Çöp Kamyon Şoförü: çöp kamyon şoförlerinin ehliyet, SRC2, SRC4 ve psikoteknik gibi belgelere sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurular, doğrudan incelenmeyerek elenecektir.
  • Özel Güvenlik Görevlisi: Özel güvenlik görevlisi olarak Denizli Merkezefendi bünyesinde çalışmak isteyen yurttaşların en lise mezunu olması gerekiyor. Bunların yanı sıra mesleğini yerine getirebileceğine dair aldığı Özel Güvenlik Sertifikası eğitimine sahip olmak.

Başvuru yaparken ihtiyaç olan belgelerden birkaç özgeçmiş ve adli sicil kaydı olarak kayıtlara geçmekte. Söz konusu belgelerin [email protected] adresine mail yoluyla 15 Eylül tarihine kadar iletmesi gerekmekte. Aksi takdirde başvurulardan elenmiş olacağını hatırlatmakta fayda var.

Haberay.com.tr

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler