Kahve ve Çay Lekelerini Kolaylıkla Çıkaran Tavsiye!

Kahve ve Çay Lekelerini Kolaylıkla Çıkaran Tavsiye!

Kahve ve çay gibi lekeler oldukça inatçı lekelerdir. Bazen bu lekeleri çıkarmak ol kadar zordur ki bu sebeple leke oluşan şeyi atmak birçok kişinin tek çözümü haline gelebilmektedir.

 

 

Kahve ve çay gibi lekeler oldukça inatçı lekelerdir. Bazen bu lekeleri çıkarmak ol kadar zordur ki bu sebeple leke oluşan şeyi atmak birçok kişinin tek çözümü haline gelebilmektedir. Öyle ki kahve dökülen bir halının atılması birçok kişi için tek çözüm olarak kullanılmaktadır. Evet kabul ediyoruz, baş edilmesi oldukça zor olan lekelerden bazıları çay ve kahve lekesidir; ancak bu lekelerden kurtulmak imkansız değildir. Kanepe, koltuk, kıyafet gibi birçok yerde olma ihtimali olan bu lekelere karşı etkileyici bir çözüm vardır. Bu çözümü sizler için içeriğimizin konusu olarak seçtik. Sizi kolaylıkla bu lekelerden kurtaracak olan bu tavsiyemiz ile leke olan şeyi çöpe atmamayı düşünebilirsiniz.

1200x627-kahve-lekesi-nasil-cikar-bekleyen-kahve-lekesini-halidan-cikarma-yollari-s1-1592732795614.jpg

Bu içerikte bahsedeceğimiz kahve ve çay lekelerini çıkaran mucize tavsiye öyle gelişi güzel yazılmış veya fikirsel olarak ortaya atılmış bir tavsiye değildir. Birçok kişinin deneyerek ve sonuç alarak tavsiye ettiği bu çözümü bizlerde denedik ve sizler için oldukça etkili olabileceğini düşünerek içerik olarak sunmaya karar verdik. Birçok kişinin tavsiye ettiği bu mucize leke temizleme tavsiyesine gelecek olursak; haberimizde gerekli detayları bulabilirsiniz.

 

Kahve Lekesini Çıkaran Mucize!

Kahve lekesini zorlu bir leke yapan şeylerden bir tanesi de lekeyi temizlerken daha da kalıcı olmasına neden olma sorunudur. Lekeyi temizlerken daha geniş bir alana yayılmasına neden olabileceğiniz gibi, daha derine nüfus etmesi de bu sebeple gerçekleşebilir. Bahsedeceğimiz uygulama ile sizin böyle bir sorun yaşamayacağınıza kesinlik verebilir. Öncelikle dökülen kahvenin kurumasını vs. beklemeden işleme alabileceğiniz uygulama için size kolonya gerekli olacaktır. Dökülen kahvenin sulu kısımlarını almak için kuru bir bez yardımıyla suyunu alın. Lekenin sıvı kısımlarını biraz kuruttuktan sonra buraya kolonya dökmeye başlayın. Kolonyayı lekeye iyice yedirdikten sonra temiz ve ıslak bir bez yardımı ile bu bölgeyi silmeye başlayın. Bez çok kirlendiyse yeni bez kullanmaktan çekinmeyin. Bu işlemi yaptıktan sonra lekeli kısmın kuruması için havalandırma veya güneşe çıkarmayı tercih edebilirsiniz.

 

Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Çok az kişinin etkisini bildiği kolonya ile çay lekesini çıkarmakta mümkün. Arkasında iz bırakmayan ve beyaz kıyafetler üzerinde bile denenerek tavsiye edilen bu çözüm ile emin olun çay lekelerinden de rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Yine çay lekesinde de kuru bezle kurutma işlemi yapıldıktan sonra kolonyanın lekeye dökülmesi sağlanır. Kolonyadan sonra ise yine temiz bir bez yardımıyla lekenin temizlenmesi sağlanacaktır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.