Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa Burcu Genel Özellikleri

2020 yılı itibariyle 21 Nisan – 21 Mayıs tarihlerinde ve tarihler arasında doğanlar boğa burcu olarak kabul edilir. Boğa burcu toprak grubundadır. Sevdiği renkler; pembe, açık mavi ve eflatun, uğurlu taşı; elmas, uğurlu sayısı; 6’dır.

2020 yılı itibariyle 21 Nisan – 21 Mayıs tarihlerinde ve tarihler arasında doğanlar boğa burcu olarak kabul edilir. Boğa burcu toprak grubundadır. Sevdiği renkler; pembe, açık mavi ve eflatun, uğurlu taşı; elmas, uğurlu sayısı; 6’dır.

 

 

 

Boğa Burcu Kişisel Özellikleri

2-004.jpg

Özellikle sabretme kabiliyetine sahip olan boğa burçları sinir boyutlarını Nirvana’ya kadar yolu vardır. Boğa burçlarını sinir etmek öyle kolay değildir. Sessiz ve sakinliğe önem veren boğa burçları abartılı hayata hatta abartılı her şeye karşıdırlar. Onlar için sadelik ve masumiyet çok önemlidir. Boğa burçları komik, bilgili, konuşkan ve kendine has fikirleri sayesinde çevresi tarafından çok sevilir. Bu yüzden de çevresi oldukça geniştir. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan ve bundan keyif alan boğa burçları aşk hayatına biraz uzak yaklaşır. Onlar için önemli olan ilk hedefte kariyerdir. Çalışkan olan boğa burçları bazı durumlarda pes etmeye de meyillidirler. Ufak bir kötü durumla karşı karşıya geldiklerinde moralleri bozulabilir ve çevresine de bu durumu paylaşmaz. İçine kapanık bopa burçları her şeyi içinde yaşar ve bunu dışarı belli etmez hatta bazen bu iş o kadar ciddi bir durum olsa bile. Çok samimi bir dostu dahi olsanız boğa burçlarının hayatlarında gerçek anlamda ne olup bittiğini kestiremezsiniz. Ancak sevdiklerinin tüm dertlerini dinlen bir psikologlardır. Akıl verici ve çok yönlü düşünmeleri sayesinde çözüm odaklı yaklaşırlar. Ancak bu formülü kendileri için uygulamazlar. Ailesi ile vakit geçirmeyi de seven boğa burçları evine ve eşine oldukça sadıktır. Hatta o kadar sadıktır ki size karşı tek bir yalanını bile yakalayamazsınız. Bazen sizi bunaltabilir. Sürekli evde oturmayı seven boğa burcu dışarı çıkmak için bir ısrar bekleyebilir çünkü o günler, aylar hatta belki senelerce evde yaşayabilir. Bu durum onlar için asla sıkıcı değildir ama çevresinin ısrarcı tavırlarına da karşı gelmeyecektir. Boğa burçlarını tanımlayan genel sözcükler ise; yemek, ev ve uykudur.

 

 

 

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

3-005.jpg

Gençlik yıllarında tembel davranışlarıyla ailenin yaramaz çocuğudur. Asla çalışmak istemez sadece gezmek ve çevre oluşturma peşindedir. Bakımlarına dikkat ederler aşk hayatına da bir an önce atılmak isterler. Libidosu oldukça yüksek olan yay burcu erkeği asla partnersiz bir hayat düşünemez. Tabi sadece fiziksel anlamda da değildir bu durum çünkü boğa burcu erkeği aynı zamanda romantik davranışlar da sergiler. Küçük de olsa sürprizler hazırlamayı iyi beceren boğa burcu erkeği sevdiğini mutlu etmek için çabalar. Aşk hayatı genç yaşlarda çalkantılı da olsa olgunluk yaşına geldiğinde işin ciddiyetini de anlayacak ve buna göre hareket edecektir. Sizi aldatmasını beklemeyin. Oldukça sadık olan boğa burcu erkeği yalan söylemişini sevmediği kadar söylenmesinden de haz etmez ve bu onun için oldukça güven kırıcı bir harekettir. Eğer boca burcu erkeği ile partner olacaksanız ona karşı her zaman dürüst olun ve ona samimi duygularla yaklaşın.

 

 

 

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

4-003.jpg

Boğa burcu kadını evcimen bir kişiliğe sahiptir. İş hayatının yanında tam bir ev hanımıdır. Her ikisini de oldukça başarıyla yürütebilir. Genç yaşta bir evlilik bile yapabilir bu onlar için asla zorlayıcı bir durum olmaz. Anne olmayı çok isterler ve bunun bir sanat olduğuna da inanırlar. Çocuklarına karşı tutumları her yaşın annesi diyebileceğimiz davranışlardır. Onlarla eğlenceli bir hayat sürebilmeniz mümkündür. Fazla samimi ve alçakgönüllü kişilerdir. Her durumu alttan alırlar ancak bu durumu sakın kullanmayın çünkü bunun farkına vardıklarında sizi direkt silerler. Net kişilikleri sayesinde hayatlarını maddelerine göre yönetebilirler. Aslında bu burcu idol olarak almamız ve onunla partner olmanız size şans getirecektir.

 

Boğa burçlarının anlaştığı burçlar; Boğa, Başak ve Yengeç

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.