Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bebek mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir diyenler için seçenekleriniz çoktur. Doğru kombin yapmak için doğru elbiseyi seçmelisiniz.

Bebek mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir diyenler için seçenekleriniz çoktur. Doğru kombin yapmak için doğru elbiseyi seçmelisiniz.

Bebek Mavisi Elbise Nerede Kullanılır?

İş yerlerinde, arkadaş etkinlikleri, yemekli davetler veya diğer istediğiniz her yerde bu renk elbiseyi kullanabilirsiniz.

Pudra Rengi Ayakkabı ile Kombin

En güzel önerilerden biri bebek mavisi elbise ile pudra ayakkabı kombinidir. İster yazlık ister kışlık elbiselerde fark etmeksizin bu renk bütünlük kazanacağınız şık bir görüntü verecektir. Kışlık kombinde stiletto renginde pudra ve mavi karışımını da değerlendirebilirsiniz. Çünkü soğuk havalarda ayakkabılarda baskın bir görüntü aranacaktır.

Bebek Mavisi ile Uymayan Renkler

Kırmızı, yeşil, altın rengi, sarı, kahverengi gibi seçeneklerden uzak durmanız önerilir. Bu renkler elbisenin kendi özelliğini baskılayacaktır ve ortaya boğucu bir görüntü çıkabilir. Sadece istisna olarak altın rengini yazlık topuklu önü açık ayakkabılarda değerlendirebilirsiniz.  

Gri Tonları Ayakkabı

Bebek mavisi elbise ile gri tonları en rahat kullanılan renklerden biri olacaktır. Birbirini tamamlayan bu renklerle oldukça şık görünebilirsiniz.

Açık Pembe Ayakkabılar

Açık pembe ayakkabılarla bebek mavisi elbise kombini makyajınızla da bu renkleri tamamladığınızda ortaya güzel görüntüler çıkacaktır. Pembe tonu maviyi çok baskılamamalıdır.  Odak noktası bu mavi elbiseyi ön planda tutmak olmalıdır.

Beyaz Renkle Kombin

Beyaz ayakkabının zor kullanımlardan biri olması nedeniyle bu renkle bütünlüğünün uygun olduğu görülecektir. Yaz aylarında askılı bebek mavisi elbise ile beyaz topuklu ayakkabılar önü kapalı ya da açık çok hoş bir kombin oluşturur. Gümüş tonları camel renkler mor bebek mavisi ile uyumlu diğer renklerdir.

Lacivert Ayakkabılar

En uyumlu renklerden biri olan lacivert ayakkabı ile bebek mavisi elbise kombini renk geçişi açısından büyük artı sağlar. lacivert, mavinin koyu hali olarak bu rengin daha da güzel biçimde ortaya çıkmasında etkilidir. Çanta ve aksesuarlarda da bu rengi sürdürebilirsiniz.

Bebek Mavisi Elbise ile Bot Giyilir mi?

Genellikle yaz ayları ile bağdaştırılan bebek mavisi elbiseler eğer tasarım olarak kış dönemine uygunsa, beyaz uzun botlar, siyah uzun botlar, gri renk botlarla güzel kombin yapmanızı sağlar.  Çorap renginizi de bu renklerden seçebilirsiniz.