Ferrole Parfüm

İnsanlar genetik yapılarında kendilerine özel bir koku taşımaktadırlar. Feromen adı verilen bu maddeler kendi türünü etkileyecek ruh ve davranış biçimlerini ortaya çıkarmaktadır.

22 Ağustos 2021 16:24 Kadın Kişisel Bakım
Ferrole Parfüm

Koku karşı cinsle iletişimi sağlayan ve çiftlerin birbirlerine olan bağını arttırarak mutlu birlikteliğin oluşmasını sağlayan bir etkendir. Parfümlerin karşı cinse duyulan cinsel çekimi arttırdığı bilinmektedir. İnsan vücudundaki koku reseptörleri merkezi sinir sistemini uyararak cinsel uyarılmanın adımı atılmış olur.

bilege-parfum.jpg

Kadın ve erkeklerin hormonsal yapıları farklı olduğundan ten kokuları da farklılık göstermektedir. Bu nedenle parfümler her iki cinste farklı etki göstereceği için kadın ve erkek parfümleri ayrıdır. Karşı cinsi harekete geçirerek, ilgisiz kalamayacağı ve bayanları çok etkileyecek Ferrole erkek parfümü ile etrafınızda bir çekim gücü oluşacaktır.

Parfüm seçiminde önemli kriterlerden birisi parfümün kimliğinizi yansıtmasıdır. Herhangi bir kokuyu bastırmak için aldığınız parfüm size yakışmayabilir ve bu da kötü bir izlenim oluşturur. Ferrole parfüm sizin imzanız olacak bir parfümdür. Unutulması zor bir koku olan ferrole parfüm sayesinde kadınların dikkatini çekerek vazgeçilmez olacaksınız.

Ferrole kullandığınız andan itibaren gittiğiniz her yerde kadınların ilgisini üzerinizde hissedeceksiniz. 5 metre etki mesafesi olan bu parfüm ile metro, durak, işyeri, davet ve toplantılarda kadınların yoğun ilgisine maruz kalacaksınız. Ferrole parfüm sayesinde özgüveniniz artacak, utangaç ve çekingenliğiniz ortadan kalkacak ve bayanlarla olan iletişiminiz artarak sosyal ortamlarda yalnızlık çekmeyeceksiniz. Karşı cins tarafından reddedilmeyecek, aksine sizinle vakit geçirmekten keyif alacaklardır. Hiç kuşkusuz Ferrole parfüm genetik kokunuzla birleştiğinde karşı konulamaz bir etki yaratacaktır.

resized-886b9-881bc7ccparfumorucubozarmi.jpg

Erkekler günlük yaşantıları içinde kılık kıyafet, saç ve cilt bakımı, diş bakımı ve güzel kokular sürerek kişisel bakımlarını yaparlar. Bu doğal bir durumdur. Fakat kadınların bir erkekte ne görmek istediği de çok önemlidir. Kişisel bakımın yanı sıra bir erkekte espri, zekâ, güç, doğallık, güleryüz, cömertlik, sadakat ve sevgi ararlar.

Tabi erkeklerin bu karakteristik özelliklerini öğrenebilmek için iletişime geçmek durumundalar. Kadınların erkeklerle iletişim kurmasını sağlamanın en önemli yolu erkeğin kokusu olacaktır. Ferrole erkek parfümü bu iletişimi kurmada en etkili yol olacaktır. Bir aşk kokusu olan Ferrole parfüm ile fark edilememeniz mümkün değildir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler