İşte profesyonellik ! Furkan Palalı, Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi içir neler yaptı neler!

İşte profesyonellik ! Furkan Palalı, Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi içir neler yaptı neler!

Bir Zamanlar Çukurova olarak bilinen sevilen dizinin 3. Sezondaki en önemli farklılıklarından biri de yeni katılan Nazan Kesal ve ayrıca da Furkan Palalı’nın hikayeye katmış oldukları büyük açılım.


Bir Zamanlar Çukurova olarak bilinen sevilen dizinin 3. Sezondaki en önemli farklılıklarından biri de yeni katılan Nazan Kesal ve ayrıca da Furkan Palalı’nın hikayeye katmış oldukları büyük açılım. Her iki kişi de diziye çok iyi oldu . Her ikisi de aynı zamanda ekrana hikayesi bulunan karakterlerle gelmiş oldu . İzleyiciler de hiç yabancılaşmadan onları kabul etti.

11.jpg

Geçen sene Benim Tatlı Yalanım isimli romantik komedi filminde bulunan Furkan Palalı, yeni senede dram işinde yer almakta. Oyuncu oynadığı  Fikret Fekeli karakteriyle de son derece diziye iyi bir giriş yapmış oldu. Güçlü bir bey olarak hayat veren Furkan Palalı, Dizi TVde dizi ile ilgili konuştu.

Furkan Palalı’nın diziye hazırlanma süreci virüs sebebiyle çok verimli oldu. Zaman bulan ve bu değerli zaman sürecinde de pek çok araştırma yapmış olan Furkan Palalı, dizi için yoğun bir hazırlık süreci geçirdi. Oyuncu bu zamanda yaptıklarını da şu şekilde anlattı:

“Çok ciddi bir şekilde bölüm sayısı bulunuyor geçmişte, benden önce yapılmış olan. Onları detaylı bir şekilde izleyebilme fırsatım olmuştu. O zamanın dokusu farklı bulunduğu için, bu bazen masa düzeninde, masa muhabbetinde, samimiyette tam olarak nasıl bir üslup ile yaklaşıldığını, bugün bizim modernize etmiş olduğumuz o davranış şekillerini o dönem nasıl bulunduğunu araştırdım. O zamanın biraz kitaplarını araştırdım. O zamanın  Çukurova’sını biraz araştırdım, okudum. O sebeple diziye hazırlık zamanım pandemi dolayısı ile bayağı verimli oldu.”

Dizide yapılan Fikret Fekeli tiplemesinin kendisi için çok değerli olduğunu söyleyen Furkan Palalı, çok büyük bir ekibin nasıl kıyafet tercih edeceğine kafa yorduğunu söyledi. Oyuncu, “Biz oyuncular da oynayacağımız  karakter olarak çalışırken, bunun çok üstünde durmamız zorunluluğunun olduğunu düşünüyorum. Ben buna oldukça fazla dikkat etmekteyim. Bu dönem koşullarında bu sürprizi ve ayrıca yabancı gözüken şehire yabancı bulunan bu adamın imajı da bu biçimde olmalıydı."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.