İşte Benim Stilim Öykü Serter'den Yasak Aşk İtirafı! O Kişi Levent Altınay mı?

İşte Benim Stilim Öykü Serter'den Yasak Aşk İtirafı! O Kişi Levent Altınay mı?

Armağan Çağlayan'ın 196Sekiz Youtube kanalına konuk olan Öykü Serter, bomba itiraflarda bulundu. Bir dönem uzun süre yasak aşk yaşadığını itiraf eden başarılı sunucu, aşk yaşadığı kişinin adını vermese de kullanıcılar Levent Altınay olduğunu düşünüyor.

Öykü Serter, Armağan Çağlayan'ın Youtube üzerinde sunmakta olduğu 196Sekiz kanalına konuk oldu. Gör Beni serisinin son konuğu olan ünlü sunucu, yapmış olduğu açıklamalarla izleyicileri şoka uğrattı. Yasak aşk yaşadığını itiraf etti ve kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı. 

Geçmişte evli bir adamla ilişki yaşadığını anlatan Öykü Serter, bu açıklamasıyla büyük ses getirdi. Yasak ilişki ile beraber evliliklerini bozmadığını belirtti. Hali hazırda zaten bozulmuş bir yuva olduğunu ve söz konusu ailede daha önce aldatılmışlıkların yaşandığını söyledi. Ancak yine de izleyicilerin tepkisinden kurtulamadı. Sonuç itibariyle evli bir adamla ilişki yaşamanın ahlak boyutu açısından büyük bir sıkıntı olduğu herkes tarafından biliniyor. Büyük bir itirafta bulunan Öykü Serter, bu ilişkinin uzun süre devam ettiği ancak şu an devam etmediğinin altını çizdi. 

Yuva sahibi olmayı çok istediğini de dile getirdi. Özellikle yuva kurup çocuk sahibi olmaya imrendiğini ve bir süre boyunca bunu düşündüğünü söyledi. Ancak zaman içerisinde bu hayali balonu olarak tasvir etti ve tüm bunlardan vazgeçerek kendisine yeni bir sayfa açtı. Evlilik hayatı kurmaktan kaçındığını da itiraf etmiş oldu. Ancak kendisinin bir dönem bu istekle yaşadığı gözlerden kaçmadı. Çocuk sahibi olmayı ve aile kurmayı hayal balonu olarak düşünmesinin arkasında ne yattığı ise bilinmiyor.

adsiz-001.jpg

Yasak Aşk Yaşadığı Kişi Levent Altınay mı?

Yapılan yasak aşk itirafının ardından sosyal medyada büyük bir dedikodu dönmeye başladı. Evli olduğu halde yasak aşk yaşadığı kişinin Levent Altınay olduğu iddia edildi. Öyle ki ikilinin uzun süreli bir ilişkisi olduğu bilinmekte. Bu yüzden Öykü Serter'in isim vermeden bahsettiği kişi büyük ihtimalle Levent Altınay. En azından sosyal medyadaki kullanıcıların yaptığı araştırmalar ve gözlemler sonucu bu iddia ortaya çıktı. İkilinin ilişki yaşadığı dönemde Levent Altınay'ın eşini aldattığı ortaya çıkmıştı. Bu olaylar aile içi gerginliğe neden olmuştu.

"Evli biriyle ilişki yaşaması ne kadar doğru?"

Sosyal medyada özellikle Öykü Serter'in kiminle ilişki yaşadığının yanı sıra kişisel olarak ona tepki gösterenlerin sayısı da azımsanmayacak derecede. Instagram, Twitter ve Youtube üzerinden tepkilerini ileten kullanıcılar, Armağan Çağlayan'ın sorularını cevaplayan videonun yorumlarında da pek çok eleştiri ve tepki içeren yorum bulunuyor. Bu yorumlar karşısında Öykü Serter'in herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak ediliyor. Söz konusu ilişkideki gizemli kişi ve Öykü Serter'in yaşamış olduğu yasak aşk ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Levent Altınay'ın da bu iddiayı reddedip reddetmeyeceğini zamanla öğreneceğiz. Şu an iki isim de ek bir açıklama yapma zahmetinde bulunmadı. Sosyal medya hesaplarında konuyla ilgili hiçbir ifade yer almıyor.