İşkur'dan Yeni İş İlanı Evde Paketleme Yaparak Aylık 3 Bin TL

İşkur'dan Yeni İş İlanı Evde Paketleme Yaparak Aylık 3 Bin TL

Ülkemizde yaşanan pandemi sorunu nedeniyle birçok kişi işsiz kalmış aynı zamanda evlerinden dışarı çıkamayacak durumda olmuştur. Bu nedenle İŞKUR yeni ilanı ile birlikte evde paketleme yaparak para kazanma imkânı tüm ev hanımlarına, emeklilere ya da

Ülkemizde yaşanan pandemi sorunu nedeniyle birçok kişi işsiz kalmış aynı zamanda evlerinden dışarı çıkamayacak durumda olmuştur.  Bu nedenle İŞKUR yeni ilanı ile birlikte evde paketleme yaparak para kazanma imkânı  tüm ev hanımlarına,  emeklilere  ya da şu an çalışmıyor olan kişilere  olanak sağlamaktadır.

2.jpg

Evde Paketleme İşi İçin Başvurular Başladı

İŞKUR'un resmi internet sayfası üzerinden yapılan başvurular doğrultusunda evde paketleme fırsatları hem ülke ekonomisine ciddi anlamda yükseltmek hem de bireylere maddi olarak destek olmak adına  sağlanan bir olanaktır.  Şu an için paketleme işlemleri arasında yer alan tel toka paketleme, kına paketleme, bitki çaylarını paketleme, kulak çubuklarını ambalajlama, sabun paketleme  ve poşet katlama gibi birçok olanak sağlayan İŞKUR, ödemeleri düzenli olarak ay sonunda vermek adına kişiler ile sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşmeler belirli bir süre geçerli olacaktır. Fakat bu konu hakkında bir açıklama yapılmamıştır.

Yararlanmak İsteyenler Arasından Seçim Yapılacak

İŞKUR'un evde paketleme imkânlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar ilan yayınlandığı andan itibaren hem internet üzerinden hem de bizzat İŞKUR şubelerine başvuru yaparak işlemlerini gerçekleştirecek.  Paketleme işlemlerinin ne kadar süreceği henüz net olarak bildirilmemiştir. 

Başvuru formunu dolduran vatandaşlar iletişim ve telefon numaralarında kayıt altına alınması ile birlikte başvurusunu tamamlayacaktır.  Uygun görülen adaylar telefon üzerinden irtibata geçilerek paketleme işlemleri hakkında bilgi verilecektir.  Bu işler içerisinde yer almak isteyen kişilerin kendilerine en yakın İŞKUR şubelerine gitmeleri ve burada  yetkili kişilerin kendilerinden istenen belgeleri  doldurması gerekmektedir.  

İŞKUR Evde Paketleme İşlemleri Nasıl Yapılacak

Bu paketleme işleri sayesinde bir nebze de olsa vatandaşlar rahatlayacak.  Bu işler içerisinde yer almak isteyenler arasında havuz sistemi ile çekiliş olacak.  Aranan niteliklere uygun olması durumunda eşleştirmeler yapılarak sms ile bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir. Evde paketleme işlemini yaparak kolaylıkla para kazanmak imkânı sağlayan İŞKUR, aynı zamanda bu işlemler için eğitimleri  tamamlayan kişilere sertifika  verecektir.

Ev Ekonomisine Katkı Sağlamak İsteyenler İçin Fırsat

Ev ekonomisine oldukça katkı sağlayacak evde paketleme işlemleri aynı zamanda ev içerisindeki diğer bireyler tarafından da yapılabilecek kolay işlemlerdir.  Bu sunulan avantaj sayesinde günde ortalama 4 saatlik bir çalışma yaparak aylık olarak 1000 TL ve üzerinde gelirler elde etme durumu mümkün olacaktır.  Çalışma saatleri tamamı ile başvuru yapan kişinin müsaitlik durumuna bağlı olarak İŞKUR tarafından belirlenecektir. 

Bunun dışında evde paketleme işlemleri,  nikâh şekeri,  takma tırnak, mandal montajı, gömlek yakası dikmek, cetvel seti hazırlamak, peçete halkası yapmak ve kravat dikmek gibi çalışmaları da içerisinde barındırmaktadır. Bu belirtilen işlere uygun olduğunu düşünen adaylar İŞKUR'un bizzat şubelerine giderek başvuru yapabilir. Başvurular kısa bir süre sonra sona erecektir

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.